Друк запрошень на весілля та свято в Одесі | Друкарня New Media

Запрошення

Чим запрошення відрізняються від листівок та інших схожих видів поліграфії? Дизайном, який поєднується з загальнім оформленням заходу. Отримавши весільне запрошення, гість вже приблизно уявляє, в якому форматі та якій стилістиці пройде захід. Ця картка — обіцянка свята. Вона викликає радісне тремтіння в адресата, тому варто витратити час на продуманий дизайн і якісний друк.

 

Де замовити запрошення на весілля в Одесі

В друкарні New Media є все необхідне, щоб створити стильні й красиві запрошення на будь-який захід. Для невеликих тиражів ми використовуємо цифровий друк, а сучасний плотер здатний вирізати картки будь-якого розміру й форми. Це не обов’язково має бути прямокутник формату А5 чи А6. Ми реалізуємо всі ваші ідеї, треба тільки надіслати нам макет бажаного виробу.

Папір для друку запрошень має щільність від 130 до 350 г/м². Його поверхня може бути матовою або глянцевою, гладкою або рельєфною. Дизайнерський картон додасть унікальність навіть дуже простому макету, а ми готові запропонувати вам великий асортимент крафтових матеріалів.

У нас можна замовити весільні запрошення з післядрукарською обробкою. Наприклад, ми виконуємо бігування, щоб скласти картки навпіл, додаємо люверси для стрічок, робимо ламінування та кольорове фольгування.

Чому варто замовити друк замовлень на весілля, ювілей, вечірку чи інше торжество саме в нас? Це максимально зручно:

  • ви надсилаєте макет нам на почту прямо з дому чи офісу,
  • ввічливі та кваліфіковані менеджери узгоджують всі деталі в телефонному режимі,
  • за 1-2 дні ваше замовлення буде доставлено.

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770