Друк брошур

Брошура — поліграфічний виріб, який використовується в різних галузях нашого життя, від маркетингу і реклами до освіти і культури.

У нашій друкарні ви можете замовити друк брошур потрібного формату та розміру. Найпоширеніші розміри та формати брошури — «книга» формату А4 (210 x 297 мм) або А5 (148 x 210 мм).

Мінімальний тираж брошури на замовлення — від 1-го екземпляра.

Коли ви замовляєте виготовлення брошур у друкарні, важливо подумати про те, як їх скріплювати. Брошуру можна склеїти, зібрати на металеву пружину або скріпити скобою. Метод складання залежить від кількості сторінок у виробі. Обкладинка брошури може бути м’якою або твердою на вибір. Її можна заламінувати, також прикрасити вибірковим лаком або фольгою.

Сторінки всередині брошури можуть бути кольоровими чи чорно-білими. При необхідності всередину чорно-білої брошури можна додати будь-які кольорові вставки: фотографії, ілюстрації, календарні сітки, блок-схеми, креслення та іншу корисну інформацію.

Замовлення відправляємо по Україні.

 

Характеристики брошур

Які основні характеристики брошур та чим буклети на замовлення чи інші поліграфічні вироби від них відрізняються? Це питання нам ставлять постійно. У чому ж основні відмінності? Давайте розберемося.

Брошура може мати будь-який розмір, формат та кількість сторінок. На відміну від буклетів та іншої поліграфії, брошури зазвичай містять більший обсяг інформації, пропонують докладний і розгорнутий опис продукту або послуги. У брошурах часто друкують докладні відомості про компанію, її керівника, історію, місію, досягнення та переваги. Ці відомості доповнюють фотографіями, графіками та таблицями, які роблять інформацію більш наочною та зрозумілою читачеві.

В результаті виходить виріб, який має більш складну структуру з розділами, підрозділами та заголовками, що допомагає читачеві швидко орієнтуватися та знаходити потрібну інформацію.

Брошури

 

Навіщо потрібні брошури? Типи брошур

Брошури відіграють важливу роль у маркетингу та інформаційному обміні. Кожен тип закриває ту чи іншу потребу бізнесу та призначений вирішити конкретне завдання.

Пропонуємо розібратися де використовуються брошури та яка перевага їх використання у сучасному світі:

 • Реклама та маркетинг. Брошури часто використовуються компаніями для представлення своїх продуктів та послуг, реклами, акцій, промо-матеріалів на виставках та заходах.
 • Освіта. У навчальних закладах брошури можуть використовуватися для надання інформації про навчальні програми, курси та інші освітні можливості.
 • Події та івенти. Організатори заходів часто створюють брошури для поширення інформації про конференції, виставки, фестивалі та інші події.
 • Туризм та гостинність. Брошури можуть використовуватися туристичними агентствами, готелями та ресторанами для представлення туристичних напрямків, послуг та меню.

Чому важливо надрукувати брошури для компанії вже сьогодні?

 • Привернення уваги. Брошури, що містять привабливий дизайн та цікавий контент, можуть ефективно привертати увагу цільової аудиторії.
 • Друковані та цифрові брошури можуть служити ефективним інструментом маркетингу, допомагаючи підвищити впізнаваність бренду та просувати продукти чи послуги.
 • Інформаційна цінність. Через брошуру можна докладно та наочно подати інформацію, що особливо важливо під час продажу продуктів чи послуг із високим ступенем складності.
 • Її можна легко поширити між клієнтами та партнерами. Завдяки своїй компактності, брошури зручно розповсюджувати на заходах, у точках продажу, поштою чи електронним виглядом, забезпечуючи широке охоплення аудиторії.

друк брошур

Замовити виготовлення брошур в Одесі в друкарні New Media

Якщо ви шукаєте надійного партнера, який допоможе виготовити брошуру в Одесі, зверніться до New Media. Ми пропонуємо якісні послуги, творчий дизайн, індивідуальний підхід та конкурентоспроможні ціни. За допомогою нашої команди ваша поліграфічна продукція завжди буде на висоті.

Друкарня New Media — це висока якість, надійність та творчість у кожному виробі, який ми виготовляємо. Ви не просто отримуєте продукт — ви отримуєте можливість розповісти свою історію, поділитися інформацією та справити враження на своїх читачах.

Напишіть нам на пошту:
[email protected]
або телефонуйте:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

 • Перевіряємо макет на готовність до друку.
 • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
 • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
 • Можлива робота вночі й на вихідних.
 • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
 • Інформуємо про готовність замовлення.
 • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися