Умови доставки

Доставка здійснюється безкоштовно, якщо вартість замовлення вища 200 гривень. Якщо вартість замовлення нижча за 200 гривень, вартість доставки складе 50 гривень.

Якщо треба розвезти тираж по декількох адресах, то ми із задоволенням це зробимо. В даному випадку доставка на першу адресу буде безкоштовною, на кожну наступну — 50 гривень.

Доставка транспортом друкарні здійснюється в межах Приморського, Київського й Малиновського районів Одеси, Суворівський район — до 7й Пересипської.

В Суворівський район відправляємо компанією «Нова пошта» за рахунок друкарні (при замовленні від 200 гривень).

Логіст запропонує вам можливі варіанти доставки, виходячи з маршруту водія друкарні. Якщо продукція необхідна вам раніше названого логістом часу, ми можемо організувати термінову доставку на таксі. В даному випадку доставка буде платною (за рахунок замовника).

Водій передзвонить вам за 10-15 хвилин до свого прибуття, а після прибуття буде чекати на вас 10 хвилин біля під’їзду або біля дверей вашого офісу. Прохаємо звернути увагу на те, що водій не підіймає продукцію на поверх. Залишайте, будь ластка, кілька контактних телефонів, щоб водій точно зміг вам додзвонитись.

Міжміська доставка здійснюється «компанією Нова пошта» за рахунок замовника. Друкарня New Media відправляє поліграфію в Київ, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Житомир, Кривий Ріг, Кропивницький, Вінницю, Черкаси, Харків, Миколаїв, Чернігів, Хмельницький, Полтаву, Кременчук, Чорноморськ, Тернопiль, Ужгород, Чернiвцi, Івано-Франківськ та інші міста України. Також можемо відправити замовлення в інші країни.

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися