Каширування

Каширування чи кашировка являє собою друкарський процес наклеювання менш щільного матеріалу на більш щільну основу. Назва походить від німецького дієслова kaschieren, яке в перекладі означає «оклеювати» чи «укривати папером».

Технологія припресування або поєднання клеєм двох поверхонь, одна з яких є основою, а інша, більш тонка, називається лайнером, використовується на поліграфічному виробництві для виготовлення барвистої упаковки, візиток, пазлів, розвиваючих ігор і картонних книжок для дітей, а також проспектів, буклетів, запрошувальних листівок і корпоративних календарів.

Звичайно каширування використовують для того, щоб підвищити міцність виробу. Аркуш щільного картону, приклеєний до паперу з надрукованим зображенням, — це додатковий елемент стабільності всієї конструкції. Процес кашировки може бути однобічним чи двобічним. В двобічному кашируванні лайнер приклеюють з обох боків основи.

  • В якості основи використовується плівка, вініл, пластик, картон різної щільності, мікрогофрокартон чи гофрокартон. Останні два матеріали використовують в виробництві коробок для побутової техніки, посуду чи взуття.
  • Лайнером звичайно виступає папір чи тонкий картон. Саме на цей шар наноситься зображення.

Готовий виріб можна залакувати, заламінувати, використати конгревне тиснення та інші методи післядрукарської обробки, щоб зробити його ще більш привабливим.

Як замовити каширування в Одесі?

Дуже просто. Щоб зробити замовлення в друкарні New Media, пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

Наші менеджери допоможуть зробити розрахунок вартості та оформити замовлення.

коробки из микрогофры