Ламінування

Ламінування — це покриття поліграфічної продукції прозорою плівкою. Операція виконується на спеціальних станках, що називаються ламінаторами. Ламінування призначено для захисту виробу від зовнішніх впливів: вологи, пилу, температури та якихось інших механічних руйнуючих факторів. Ламінований папір практично не рветься і не мнеться, тому галузь його використання величезна: буклети, брошури, наклейки, каталоги, меню, постери, афіші, креслення, документи й багато іншої поліграфічної продукції.

На сьогодні ламінування є найпопулярнішим видом післядрукарської обробки. Матеріалами для нього слугує глянцева або матова плівка.

  • Ламінування глянцевою плівкою може посилити яскравість і барвистість поліграфії. Але недоліком глянцу є здатність відбивати промені сонця, що падають під певним кутом. Бліки можуть заважати сприйняттю окремих деталей, наприклад, дрібного тексту.
  • Ламінування матовою плівкою виключає бліки, дає можливість легко робити написи на поверхні, які легко стираються звичайним ластиком. Покриття матовою плівкою виглядає більш респектабельно і, як правило, використовується для виготовлення дорогої рекламної продукції.

 

Корисні факти та особливості ламінації, які вам потрібно знати при замовленні:

  • Після друку виріб повинен просохнути, після ламінації відлежатися трохи та охолонути (якщо гаряча ламінація), відразу бігувати не можна.
  • Правильна ламінація не відшаровується у місцях біговки або по краях, не «пузириться». Причин браку може бути багато: ламінатор, температура, папір, тип друку, плівка, майстерність співробітника, поспіх.
  • Ламінувати краще папір від 170 гр. Одностороння ламінація викручує тонкий лист, він загортається, тому для не щільного паперу краще двостороння ламінація.
  • Глянцева ламінація робить макет ще яскравіше, але він відблискує на вулиці, що не завжди добре, матова  приглушує кольори, але надає макету статусності, благородства.
  • Заламіновані матеріали не підлягають вторинній переробці, адже це плівка синтетичний матеріал. Здаючи макулатуру, потрібно відокремлювати плівку від паперу
  • Плівку теж ламінують, щоб захистити друкований шар, але наклейка буде гірше прилягати до округлих поверхонь, може відклеюватися. Треба тестувати конкретно для вашого виробу і умов зберігання.

 

Як замовити ламінування поліграфії в Одесі

Ця операція потребує високої майстерності та акуратності, адже навіть невелика порошинка, що попаде між плівкою та зображенням, може все зіпсувати. Майстри ламінації в друкарні New Media мають великий досвід роботи на цій відповідальній ділянці, знають всі тонкощі процесу й несуть відповідальність за результат своєї роботи.

В нашій друкарні встановлені ламінатори FOLIANT 400S і Royal Sovereign NPH 1200N. Обидва призначені для професійного ламінування поліграфічної продукції. Товщина ламінаційного матеріалу складає 250 мікрометрів. Швидкість ламінування — 1100 міліметрів на хвилину, товщина аркушу, що обробляється, — 3 міліметри.

Зробити замовлення в друкарні New Media дуже просто.

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram
 

ламинация в одессе

заказать полиграфию с ламинацией

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися