Ламінування

Ламінація — це покриття поліграфічної продукції прозорою плівкою. Операція виконується на спеціальних станках, що називаються ламінаторами. Ламінування призначено для захисту виробу від зовнішніх впливів: вологи, пилу, температури та якихось інших механічних руйнуючих факторів. Ламінований папір практично не рветься і не мнеться, тому галузь його використання величезна: буклети, брошури, наклейки, каталоги, меню, постери, афіші, креслення, документи й багато іншої поліграфічної продукції.

На сьогодні ламінування є найпопулярнішим видом післядрукарської обробки. Матеріалами для нього слугує глянцева або матова плівка.

  • Ламінування глянцевою плівкою може посилити яскравість і барвистість поліграфії. Але недоліком глянцу є здатність відбивати промені сонця, що падають під певним кутом. Світові відблиски можуть заважати сприйняттю окремих деталей, наприклад, дрібного тексту.
  • Ламінування матовою плівкою виключає відблиски, дає можливість без труда робити написи на поверхні, які легко стираються звичайним ластиком. Покриття матовою плівкою виглядає більш респектабельно і, як правило, використовується для виготовлення дорогої рекламної продукції.

 

Як замовити ламінування поліграфії в Одесі

Ця операція потребує високої майстерності та акуратності, адже навіть невелика порошинка, що попаде між плівкою та зображенням, може все зіпсувати. Майстри ламінації в друкарні New Media мають великий досвід роботи на цій відповідальній ділянці, знають всі тонкощі процесу й несуть відповідальність за результат своєї роботи.

В нашій друкарні встановлені ламінатори FOLIANT 400S і Royal Sovereign NPH 1200N. Обидва призначені для професійного ламінування поліграфічної продукції. Товщина ламінаційного матеріалу складає 250 мікрометрів. Швидкість ламінування — 1100 міліметрів на хвилину, товщина аркушу, що обробляється, — 3 міліметри.

Зробити замовлення в друкарні New Media дуже просто.

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання й допоможуть оформити замовлення.

ламинация в одессе