Поліграфічна продукція

Поліграфія — галузь виробництва, що займається виготовленням різноманітної друкованої продукції: книг, листівок, плакатів, візиток.

Поліграфічна продукція всім знайома з дитинства: ваші перші книги були друкованими з яскравими картинками та великими написами. Ви й зараз можете пам’ятати їхній гладкий крейдований папір та запах сторінок.

Друк присутній у всіх сферах:

 • школярі користуються підручниками, атласами, контурними картами та класними таблицями;
 • студенти друкують дипломні роботи;
 • ділові партнери обмінюються візитками;
 • для бізнесу важлива брендована друкарська продукція;
 • сферу торгівлі неможливо уявити без друкованих листівок, афіш та іншої рекламної поліграфічної продукції.

 

Друк рекламної продукції

У рекламі друкована продукція відіграє важливу роль: якісна поліграфія з гарним дизайном приверне увагу потенційного клієнта до вашого бренду. Навпаки, флаєр із поганим друком на дуже тонкому папері, швидше за все, створить негативне враження: потенційний клієнт подумає, що справи у компанії погані — отже, це вочевидь не лідер своєї сфери.

Зараз багато підприємців кинули всi сили на цифрову рекламу та інтернет-ресурси. Це справді потужний інструмент комунікації з аудиторією, але й продукція поліграфії не втрачає актуальності. Чому? Ми наведемо 8 найвагоміших причин:

 1. За допомогою друкованої реклами можна охопити користувачів, які не дізнаються про бренд через інші канали.
 2. Якщо в даний момент людина зайнята, вона може взяти листівку або візитку та переглянути її пізніше. З цифровою рекламою так буває рідко: якщо відвідувач пішов із сайту, ймовірність, що він повернеться, невелика.
 3. Можливість створювати сувеніри: всі люблять подарунки. Навіть якщо це настільний календар або буклет у гарному паперовому пакеті. На таких предметах можна розмістити атрибутику бренду та корисну для клієнтів інформацію. Вони стануть у пригоді в побуті: люди можуть користуватися цими речами протягом кількох місяців, і весь цей час якісна поліграфія нагадуватиме їм про ваш бренд.
 4. Друковану рекламу не заблокують роботи, її неможливо «відключити», подібно до цифрової реклами. Користувачі інтернету часто встановлюють різні програми, які ховають рекламу. Відвідувач сайту побачить тільки контент, що його цікавить, але не дізнається про ваші товари та послуги. Проте читач журналу точно побачить вашу рекламу.
 5. Потужний інструмент впливу на аудиторію. Близько 30% людей, які помічають друковану рекламу, відвідують сайт рекламодавця.
 6. Рекламна поліграфія на 20% ефективніша за цифрову рекламу за рахунок впливу на дотик і нюх. Згідно зі статистикою, більшість людей у ​​світі (близько 80%) візуали: вони сприймають інформацію переважно через зоровий канал. Однак є ще кінестетики — ті, для кого важливіші тактильні відчуття. Таких людей — до 8%. Для них відчуття якісного паперу може виявитися важливішим за барвисті зображення. Друкована продукція дає шанс підключити цю аудиторію.
 7. Друковану рекламу любить молодь. Згідно з даними досліджень, 92% молодих людей переглядають її більш охоче, ніж рекламу на сайтах.
 8. Друк рекламної поліграфії обходиться дешевше за рекламні кампанії в соцмережах та інших цифрових ресурсах.

 

Поліграфічний друк у New Media

New Media на ринку поліграфічних послуг із 2012 року. Нині це одна з найбільших цифрових друкарень Півдня України.

Розумні машини Konica Minolta дозволяють нам друкувати з високою швидкістю — 85 сторінок за хвилину та виконувати замовлення у максимально короткі терміни.

Ми друкуємо на замовлення дипломи, календарі, конверти, журнали, візитки, флаєри, фірмові бланки та наклейки. Вся продукція друкарні представлена ​​на початку цієї сторінки, а також у розділах Наклейки, Друк етикеток у рулонах та Широкоформатний друк.

Ми відкриті до нового: якщо у вас з’явилася нестандартна ідея, зв’яжіться з нашим менеджером — ми разом подумаємо, як її реалізувати.

 

Чому варто замовити виготовлення поліграфічної продукції в New Media:

 • Досвідчена команда. Ми працюємо з 2012 року. Наша команда накопичила досвід роботи з різними форматами, матеріалами, програмами та технологіями.
 • Цифрове обладнання. Вся техніка в New Media цифрова. Це дозволяє нам гнучко підлаштовуватись під потреби клієнта: ми друкуємо швидко, малими та середніми тиражами, можемо додавати змінні дані (наприклад, розмістити на кожному сертифікаті чи дипломі однієї серії різні імена).
 • Власне виробництво. New Media не залежить від підрядників: ми маємо повний виробничий цикл.
 • Швидко виконуємо замовлення. Після того, як наші фахівці приймуть макет замовника і переконаються, що він відповідає технічним вимогам, друк поліграфії займе 1-2 дні. Як тільки замовлення буде готове, ми доставимо його.
 • Йдемо в ногу з часом. Команда New Media стежить за трендами та розвитком технологій. Ми купуємо сучасне обладнання та програмне забезпечення, щоб виконувати замовлення ще якісніше та швидше.
 • Сучасні методи друку: цифровий друк, цифровий рулонний друк наклейок та етикеток, цифрове нанесення вибіркового лаку та фольги з 3D-ефектами.
 • Друкуємо малі тиражі. Ви можете замовити одну книгу, папку, коробку, меню або один аркуш наклейок формату A3.
 • Допомагаємо із дизайном. Якщо вам потрібно щось виправити у графічному файлі, наші фахівці допоможуть його доопрацювати.
 • Друкуємо різні формати: від маленької візитки до формату А3.
 • Гарантія якості. Ми контролюємо якість на всіх етапах виробництва.
 • Безкоштовна доставка по Одесі. Якщо ви одесит, вам не потрібно дбати про доставку. Ми безкоштовно доставимо замовлення додому, в офіс або інше вказане місце. Умови доставки.
 • Спеціальні програми для партнерів. Постійним клієнтам ми пропонуємо вигідні умови співпраці.
 • Зберігаємо макети кілька років. Якщо згодом ви захочете ще раз надрукувати партію своїх візиток, можете зв’язатися з нашим менеджером. Ми просто знайдемо ваш файл і надрукуємо його знову.
 • При необхідності працюємо у неробочий час. За попередньою домовленістю ми виконаємо замовлення у вихідні або вночі.
 • Говоримо про складне просто. Наші фахівці розповідають про технології друку так, що їх легко розуміє як технар, так і школяр.

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися