Плотерна порізка

Плотерна порізка є найбільш сучасним і оперативним способом різки картону, вінілу, плівки, що термічно наноситься, і паперу, що сам клеїться. Інформаційні й декоративні зображення, отримані з допомогою плотера, повсюдно використовуються при оформленні інтер’єру і екстер’єру, створенні упаковки, виготовленні рекламної й сувенірної продукції, тонуванні автомобільних стекол і тюнінгу автомобілів.

Плотер або катер являє собою стіл с рухомою консоллю, оснащеною модулем і ножем, на який укладається матеріал, що ріжеться. Приводи й електроніка, з допомогою яких програмується модуль, що ріже, дозволяють плотеру створювати на матеріалі конфігурації будь-якого рівня складності. При необхідності плотер може здійснювати бігування — продавлювання на картоні високої щільності лінійних жолобків, які дозволяють виконувати акуратні згини при виготовленні папок, конвертів, коробок й іншої поліграфії, що складається. Для цього в консольному модулі всього лише треба замінити ніж, що ріже, на тупий бігувальний аналог.

Плотерна різка використовується при:

  • нарізці захисної, поляризаційної, бронюючої, світловідбиваючої плівки;
  • виготовленні всіляких видів упаковки;
  • обробці поліграфічної продукції;
  • нарізанні шаблонів і трафаретів для піскоструминної обробки;
  • створенні елементів для аплікацій;
  • виробництві рекламних наклейок, стикерів, шильд і магнітів;
  • виготовленні мимоходів, воблерів, хардпостерів, шелфтокерів та інших POS-матеріалів.

 

Як замовити плотерну порізку в Одесі

В друкарні New Media плотерна різка виконується з допомогою плотера Kongsberg V. Його базове призначення — виробництво пакувальної продукції, банерів та інших рекламних носіїв.

Вам треба розрізати поліграфію, але ви не спеціаліст в цій сфері? Звертайтесь! Наші менеджери допоможуть вам розібратись. 

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

А якщо ви спеціаліст, то також напишіть. Можливо, наші партнерські програми будуть вам цікаві.

плоттерная порезка