Бігування — Фальцування

Бігування являє собою нанесення на щільний папір чи картон лінійних жолобків, які видавлюються в матеріалі тупими ножами, розташованими на дисках бігувальної машини. Традиційними матеріалами, які можна піддати бігуванню, вважаються:

  • щільний папір,
  • картон,
  • гофрокартон,
  • товста плівка,
  • пластик.

Цей вид постдрукарської обробки використовують при виготовленні папок, листівок, запрошень, буклетів, картонної упаковки та іншої офісної, рекламної чи сувенірної поліграфії.

Слово «фальцювання» походить від німецького falz, що в перекладі означає «згин». Фальцювання виконується спеціальним обладнанням, яке з допомогою касетних чи одиночних фальцювальних ножів і валиків дозволяє складати чи згинати тонкий папір. Ця операція не призначена для згинання паперу великої щільності (не більше 170 г/м2), тому її звичайно використовують при виготовленні інформаційної поліграфії: брошур, буклетів, журналів, паспортів продукції, інструкцій по використанню, всіляких мап чи схем.

 

Як замовити бігування та фальцювання в Одесі

Друкарня New Media володіє всіма необхідними виробничими потужностями, що здійснити і бігування, і фальцювання великих тиражів в найкоротші терміни.

Зробити замовлення в друкарні New Media дуже просто.

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

Менеджери дадуть відповіді на всі питання й допоможуть з оформленням замовлення.

биговка в одессе