Виготовляємо картонну упаковку.
Тираж — від 1 штуки

НАПИСАТИ НАМ

ВИГОТОВЛЕННЯ УПАКОВКИ 
В ДРУКАРНІ NEW MEDIA

Друкарня New Media спеціалізується на виготовлені індивідуальної упаковки малими та середнiми тиражами. Ми можемо створити навіть одну коробку, щоб переконатися у вірності розмірів та конструктиву перед друком повного тиражу. Для виготовлення коробочок малих тиражiв ми використовуємо плоттерну порізку, для великих і повторюваних — тигельну висічку.

Упаковка для кондитерських виробів, для духів і косметики, для лампочок, пультів і телевізійних приставок, подарункова й сувенірна упаковка — це лише невеликий список тієї продукції, яку ми можемо виробляти.

Ми за нестандартність, ми не йдемо звичними шляхами! Наша мета — показати, що упаковка для товару — це мистецтво, здатне презентувати продукт якнайкраще. Ми пропонуємо друк упаковки із дизайнерського картону, який виділить ваш товар серед інших та запам’ятається клієнтам.

Нещодавно ми запустили першу на Півдні України інноваційну цифрову машину для оздоблення упаковки та іншої поліграфічної продукції — MGI JetVarnish 3DS & iFoil-S. Вона дозволяє наносити вибірковий лак та фольгу на упаковку, виділяти задані області, додавати фантастичні 3D-ефекти — виробляти продукцію преміум-якості. Всі операції виконуються цифровим способом. Це означає, що після попередньої підготовки до друку, макет відразу ж відправляється в роботу. Ви не витрачаєте час і гроші на виготовлення кліше або фотовивiд. Дослідження «Sensory Aspect of Package Design» (2017) продемонструвало, що привабливість упаковки, на яку нанесена фольга, зростає в 2,5 рази.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, щоб замовити свої коробки преміум класу. Будемо раді співпраці!

 

МИ ВИГОТОВЛЯЄМО:

Упаковка из картона

УПАКОВКУ З КРЕЙДОВАНОГО КАРТОНУ

 

Упаковка из дизайнерского картона

УПАКОВКУ З ДИЗАЙНЕРСЬКОГО КАРТОНУ

 

упаковка с лаком и фольгой

ПРЕМІАЛЬНУ УПАКОВКУ З ЛАКОМ І ФОЛЬГОЮ

 

Упаковка из крафт-картона

УПАКОВКУ З КРАФТ-КАРТОНУ

 

Упаковка из микрогофрокартона

УПАКОВКУ З МІКРОГОФРИ

 

Упаковка из гофрокартона

УПАКОВКУ З ГОФРОКАРТОНУ

 

ДЛЯ ВИРОБНИКIВ

Ми підтримуємо українських виробників, яким потрібна упаковка, та пропонуємо спеціальні умови співпраці.

Під час укладання договору на півроку або рік, ваша ціна на виготовлення упаковки розраховується виходячи з річного обсягу, а виготовлена упаковка може поставлятися не вся одразу, а в міру потреби.

Ви можете робити оперативне дозамовлення необхідної упаковки. Це дуже зручно при старті бізнесу, коли не можна сказати точно, скільки вам потрібно.

Пропонуємо послуги сортування/комплектації. Наприклад, вам треба виготовити якусь упаковку та покласти в неї відразу якусь продукцію та інструкцію з експлуатації цієї продукціі.

Ми зобов’язуємося знову виготовити весь тираж упаковки у разі виникнення браку з нашої вини.

За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.

При замовленні унікальної упаковки, ми гарантуємо дотримання індивідуальності дизайну і конструктиву даної упаковки.

 

 

Відгук клієнта. Бренд «Aneli»

 

Вiдгук клієнта. Бренд «AntuOne»

НАШI ПЕРЕВАГИ

Нам довіряють важливі тиражі і рекомендують своїм друзям і партнерам.

Изготовление упаковки малыми тиражами

Виготовляємо малі тиражі

Новое оборудование в типографии New Media

Новітнє обладнання 2021 року

Изготовление конструктива и разработка дизайна упаковки

Допомагаємо розробити дизайн і конструктив

Типография New Media доставляет по Одессе

Доставка по Одесі та Україні

Отсрочка платежа

Відстрочка платежу

Оперативное изготовление упаковки

Короткий термін виготовлення

На що звернути увагу при створенні упаковки?

Зібрали для вас декілька порад, які допоможуть створити упаковку, що ідеально «продаватиме» ваш товар. Тож якою вона має бути?

Привабливою та впізнаваною. Упаковка повинна приваблювати око споживача та виділяти товар серед безлічі аналогів. Покупець повинен відразу зрозуміти що за товар перед ним. 

Колір, яскравість і форма картонної упаковки — все це може стимулювати споживача до здійснення покупки, посилити або, навпаки, послабити інтерес до товару. Тому на етапі вибору конструкції для майбутньої коробки варто спиратися на реальні переваги і очікування потенційних покупців. В ідеалі рекомендуємо протестувати упаковку перед запуском, презентувавши її цільовій аудиторії.

Інформативною. Упаковка має точно и максимально повно інформувати покупця про продукт, який міститься всередині. Найважливіша інформація повинна бути розміщена в центрі. Другорядна — на зворотньому боці. Мало хто з нескінченного потоку людей захоче розбиратися в абстрактній композиції різних елементів без центру і явної структури. Більшість покупців не має зайвого часу.

Ми радимо бути чесними з покупцями та закликаємо давати правдиву інформацію. Згадайте свої відчуття, коли на упаковці було зображено апетитне, красиве морозиво, а насправді, воно виявилося навіть наполовину не схожим на те, що було надруковано на упаковці. Це поганий маркетинговий хід і він не забезпечить довгострокових відносин з клієнтом.

Зручною. Зручність має бути на першому місці. Щоб було легко транспортувати, просто відкривати, була можливість повторно закрити коробку. Щоб зробити упаковку зручною, важливо розумiти де i як вона буде використуватися, який саме товар буде лежати всерединi. Це впливає на щільність паперу та саму конструкцію.

Відповідною. Упаковка має відповідати товару: дорогі продукти необхідно подавати покупцю належним чином, а якщо мова йде про прості речі, не варто завищувати їх ціну тарою преміум-класу. В середньому, рекомендовані витрати на оформлення складають не більше 7-10% від загальної вартості.

Врахуйте різні варіанти викладки. Інформація на упаковці повинна бути добре видна, навіть якщо ваш товар виявиться на нижній полиці. 

Вам потрібна упаковка, але ви не знаєте, з чого почати? Ми допоможемо розробити функціональне, зручне й привабливе оформлення вашої продукції.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Написати в viber Написати в Telegram

Одеса, Дальницька, 25/3
[email protected]
+380487347770 
+380678347770
+380734847770
+380487351770

0 / 1000

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися