ДЛЯ ВИРОБНИКІВ

Ми підтримуємо українських виробників і пропонуємо спеціальні умови співпраці.

При складанні договору на півроку чи рік ваша ціна розраховується виходячи з річного обсягу, а продукція може зберігатись у нас на складі та постачатись вам за потребою.

Ви можете замовляти друковану продукцію малими тиражами, що дозволить вам знизити ризики бізнесу. Це особливо актуально при запуску нових продуктів, коли неможливо сказати точно, наскільки ефективними будуть продажі. Ви зможете перевірити свої гіпотези, заощадите на витратах, не будете зберігати зайву продукцію на складі.

Ви можете робити оперативне дозамовлення продукції. Ми зберігаємо всі ваші файли.

За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.

За вами буде закріплений особистий менеджер.

Ми можемо розвозити готову продукцію за кількома адресами в Одесі, відправляти її в різні міста України, наприклад, Київ, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Житомир, Кривий Ріг, Кропивницький, Вінницю, Черкаси, Харків, Миколаїв, Чернігів, Хмельницький, Полтаву, Кременчук, а також доставляти на місце події (виставку, презентацію, конференцію).

За домовленістю ми можемо виконувати термінові замовлення вночі або на вихідних.

Надаємо послуги сортування поліграфії та комплектації замовлень додатковими компонентами.

ДЛЯ РЕКЛАМНИХ АГЕНЦІЙ

Друкарня New Media пропонує спеціальні ціни для рекламних агенцій, інших друкарень і вільних агентів. Ми зацікавлені в тривалому й взаємовигідному співробітництві та готові до продуктивного діалогу.

Для того, щоб вам було вигiдно з нами працювати, ми запустили сайт, на якому ви зможете самостійно оформляти свої замовлення онлайн за нижчими цінами: https://shop.newmedia.ua.

Ціни на поліграфічну продукцію на цьому сайті значно нижчі за ціни нашої офлайн-друкарні New Media. Замовлення автоматично обробляються системою та вирушають на друк. У обробці не бере участі ні менеджер, ні оператор додрукарської підготовки, ні дизайнер. Це i впливає на вартість.

ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ

Пропонуємо комплексне обслуговування для великих компаній.

  • Працюємо за договором.
  • Готівковий і безготівковий розрахунок.
  • Зберігаємо всі макети вашої компанії декілька років.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Розвозимо продукцію за різними адресами.
  • Доставляємо продукцію на виставку, конференцію чи будь-який інший захід.
  • Пропонуємо послуги сортування/комплектації.

Наведемо приклад, що описує можливу роботу нашої друкарні з вашою великою компанією.

Компанія N працює в кількох містах. В кожному місті вона проводить різні рекламні кампанії, для кожної з яких треба виробляти різну поліграфічну продукцію.

Головний офіс компанії N приймає всі замовлення від підрозділів і розміщує ці замовлення в нашій друкарні. Як тільки те чи інше замовлення готове, його пакують і відправляють в місто того підрозділу, де його чекають. Дуже зручно.

Хочете зробити замовлення? Виникли питання?

Наші менеджери вислухають ваші побажання, допоможуть вам визначитися із замовленням і зроблять розрахунок його вартості.

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися