Палітурні роботи

Переплетення являє собою післядрукарський процес, який полягає в поєднання сторінок в єдиний том з обкладинкою. Вона захищає зошит чи книгу від зовнішнього впливу, а також є найважливішим елементом її художнього оформлення.

Друкарня New Media може запропонувати вам наступні види палітурних робіт.

 

М’ЯКА КЛЕЙОВА ПАЛІТУРКА

Цей швидкий і бюджетний варіант являє собою палітурку, в якій внутрішній блок сторінок поєднується з обкладинкою за допомогою клею. Використовується при виготовленні брошур, каталогів, альбомів, журналів, блокнотів, книжок з паперовою обкладинкою. Вона друкується на щільному папері (120-300 г/м2).

заказать книгу в мягком переплете в одессе

 

 

ПАЛІТУРКА НА МЕТАЛІЧНІЙ ПРУЖИНІ

Така палітурка частіше за все використовується для скріплення календарів, бухгалтерських документів, презентацій, звітів, докладів і рефератів. Його головна перевага в тому, що він розкривається на 360 градусів і завжди лежить в одній площині.

переплет на пружину

 

 

БРОШУРОВКА МЕТАЛІЧНОЮ СКОБОЮ

Брошуровка чи степлеровка — один з найпростіших видів поєднання аркушів, при якому їх скріпляють скобами по лінії згину. Обкладинка такої палітурки звичайно виконується з паперу чи картону щільністю до 300 г/м2. Частіше всього використовується при створенні брошур, буклетів, зошитів та іншої поліграфічної продукції об’ємом до 80 шпальт. Спеціалісти друкарні New Media виконують брошуровку з допомогою автоматичного електричного степлера Rapid 106. Він вважається найбільш ергономічною та функціональною моделлю в цій галузі постдрукарської обробки. Глибина прошивки в 100 мм дозволяє степлеру брошурувати до 50 сторінок одноразово. Механічний степлер МА35/15-18 використовується робітниками нашої друкарні для зшивання продукції з фібри, пластику, тканини й картону, а також для задруковування клапанів упаковки, виготовленої з гофрокартону.

заказать переплет скобой в одессе

 

 

ТВЕРДА ПАЛІТУРКА

Найбільш популярний і практичний вид палітурки для виготовлення книжок, що складаються з обкладинки й внутрішнього блока. Обкладинка твердої палітурки виготовляється з картонної основи. Внутрішній блок проклеюється.

заказать книгу в твердом переплете

Зробити замовлення в друкарні New Media в Одесі дуже просто. 

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770