Палітурні роботи

Палітурні роботи — друкарські процеси, які полягають в з’єднанні сторінок в єдиний том з обкладинкою. Палітурка захищає книгу, каталог, блокнот або журнал від зовнішнього впливу, а також є важливим елементом художнього оформлення.

Друкарня New Media може запропонувати вам наступні види палітурних робіт.


М’ЯКА КЛЕЙОВА ПАЛІТУРКА

Цей швидкий і бюджетний варіант, в якому внутрішній блок сторінок поєднується з обкладинкою за допомогою клею. Використовується при виготовленні брошур, каталогів, альбомів, журналів, блокнотів, книг із паперовою обкладинкою. 

заказать книгу в мягком переплете в одессе

 

ПАЛІТУРКА НА МЕТАЛІЧНІЙ ПРУЖИНІ

Таку палітурку найчастіше використовують для скріплення календарів, блокнотів, меню, презентацій, зошитів та навчальних посібників. Його головна перевага в тому, що він відкривається на 360 градусів і завжди лежить в одній поверхні.

переплет на пружину

 

БРОШУРОВКА МЕТАЛІЧНОЮ СКОБОЮ

Брошурування — один з найпростіших видів з’єднання листів, при якому їх скріплюють скобами по лінії згину. Обкладинка такої палітурки зазвичай виконується з паперу або картону щільністю до 300 г/м2. Найчастіше застосовується під час створення брошур, буклетів, зошитів, каталогів, журналів, навчальних посібників.

заказать переплет скобой в одессе

 

 

ТВЕРДА ПАЛІТУРКА

Найпопулярніший і практичний вид палітурки для виготовлення книг. Складається з обкладинки та внутрішнього блоку. Обкладинка твердої палітурки виготовляється з картонної основи, на яку зверху приклеюється надруковане зображення. Внутрішній блок проклеюється.

заказать книгу в твердом переплете

Обкладинку готової книги, журналу, блокнота, буклета, брошури або іншого поліграфічного виробу можна заламінувати. Для цього використовується матова, глянсова чи soft-touch ламінація. Також можна нанести на неї об’ємний вибірковий лак чи фольгу. Для цього ми використовуємо нову інноваційну технологію без використання кліше.

Зробити замовлення в друкарні New Media в Одесі дуже просто. 

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram
 

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися