Ігри, ігрові карти

В друкарні New Media друкують не лише стандартну поліграфію: візитки, флаєри, афіші, календарі. Сучасні системи друку, правильно налаштований плоттер та майстерність наших співробітників допоможуть вам втілити у життя будь-які «друковані» ідеї.

 

Навчальні та розвиваючі матеріали

Сьогодні не проблема знайти в Інтернеті всілякі картки із завданнями для дітей будь-якого віку, шаблони для вирізування, паперові розвиваючі ігри. Дещо можна надрукувати вдома на звичайному лазерному принтері. Але є матеріали, що вимагають щільного паперу та повнокольорового друку — лише тоді заняття будуть у кайф. Ми пропонуємо дбайливим мамам послуги роздруківки будь-яких «розвивашок» — від маленьких карток з літерами до великих настінних плакатів.

 

Настільні ігри

Ви любили у дитинстві грати у «Монополію»? Чи воліли пересувати фішки по піратській карті скарбів, брати участь у стрибках, досліджувати таємничі землі? А уявіть, що у вас та ваших дітей буде гра, створена за індивідуальним макетом? У картках із завданнями будуть використані певні особисті факти. На ігровому полі буде надруковано ваші фотографії. У «Монополії» будуть вулиці та будівлі вашого міста. Або, наприклад, гру можна брендувати — нанести на ігрове поле логотип, розмістити на ньому реальні об’єкти. Це ж найкрутіший подарунок на світі!

 

Карти для ворожіння, таро

Якщо ви професійно займаєтеся ворожінням, то чому б не зробити головний інструмент ексклюзивним? Ми можемо надрукувати карти на щільному картоні, виконати глянсову, матову або ламінацію софт-тач, а також виготовити упаковку.

Можна довго продовжувати цей перелік. Але ж ідею зрозуміло? Все, чим ви користуєтеся на дозвіллі або застосовуєте в роботі, може бути зроблено на замовлення. І подарунок для ділових партнерів, друзів та близьких — вже не проблема.

Звертайтесь, покреативимо разом! Мінімальний тираж — від 1 екземпляра.

На фото нижче представлені елементи з реквізитів тренінгу в ігровому форматі «Дикий офіс». Сайт компанiї: https://wild-office.com. Це було спеціальне замовлення, яке складалось з карт, конвертів, брошюр та унікальних трикутних табличок.

друк гральних карт, друк карт таро, друк метафоричних картТелефонуйте:
+380678347770
+380487347770
Пишіть:
[email protected]

Написати в viber Написати в Telegram

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Повертаємо кешбек з кожного замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися