Ігри, ігрові карти

В друкарні New Media друкують не тільки стандартну поліграфію: візитки, флаєри, афіші, календарі. Сучасні системи друку і плотер дозволяють втілити в папері та картоні будь-яку вашу примху!


Навчальні та розвиваючі матеріали

Сьогодні не проблема знайти в Інтернеті всілякі картки із завданнями для дітей будь-якого віку, шаблони для вирізання, паперові розвиваючі ігри. Дещо можна надрукувати і вдома на звичайному лазерному принтері. Але є матеріали, що вимагають щільного паперу і повноколірного друку — тільки тоді заняття будуть в кайф. Ми пропонуємо турботливим мамам послуги роздруківки будь-яких «розвивашок» — від маленьких карток з буквами до великих настінних плакатів.


Настільні ігри

Ви любили в дитинстві грати в «Монополію»? Або надавали перевагу пересуванню фішок по піратській мапі скарбів? Брали участь в перегонах чи досліджували таємничі землі? А уявіть, що у вас і ваших дітей буде гра, створена за індивідуальним макетом? У картках із завданнями будуть використовуватися ті чи інші особисті факти. На ігровому полі будуть зображені ваші фотографії. У «Монополії» будуть вулиці й будівлі вашого міста. Або, наприклад, гру можна брендувати — нанести на ігрове поле логотип, розмістити на ньому реальні об’єкти. Адже це найкрутіший подарунок на світі!


Карти для ворожіння, таро

Якщо ви професійно займаєтеся ворожінням, чому б не зробити головний інструмент ексклюзивним? Ми можемо надрукувати карти на щільному картоні, виконати глянсову, матову або софт-тач ламінацію.


Можна довго продовжувати цей список. Але ідея адже зрозуміла? Все, чим ви користуєтеся на дозвіллі або застосовуєте в роботі, може бути зроблено за індивідуальним замовленням. І подарунок для ділових партнерів, друзів і близьких — вже не проблема. Звертайтеся, покреативимо разом!

Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770,
пишіть [email protected].

Написати в viber Написати в Telegram

 

 

друк гральних карт, друк карт таро, друк метафоричних карт

 Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Запустили онлайн-калькулятор для швидких розрахунків.
  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Повертаємо кешбек з кожного замовлення.