Друк гральних карт, карт Таро і настільних ігор на замовлення

В друкарні New Media друкують не лише стандартну поліграфію: візитки, флаєри, афіші, календарі. Ми можемо виготовити карти різного виду в будь-якій кількості з упаковкою та інструкцією до них.

Замовити поліграфію

Погодьтеся, карти займають особливе місце як у поліграфії, так і в житті. З давніх-давен картами грали, з їх допомогою розвивалися, передбачали долю і заглиблювалися в підсвідомість.

Є безліч різних карт. Це і розвиваючі карти для дітей, навчальні, гральні карти, карти Таро, метафоричні карти (МАК), картки з афірмаціями. І кожен із цих видів можна надрукувати в нашій друкарні New Media.

Поговоримо докладніше про друк карток у друкарні далі.

 

Сфери використання карток з індивідуальним дизайном

Карти з індивідуальним дизайном можуть використовуватися в різних сферах діяльності.

Наприклад:

 • Маркетинг та реклама. Карти з індивідуальним дизайном можна використовувати для реклами. На них можна надрукувати логотип компанії, фотографії її продуктів, контактну інформацію та іншу інформацію. Такі карти можна дарувати клієнтам та партнерам на майстер-класах, конференціях, семінарах та інших заходах.
 • Сувеніри та подарунки. Карти можуть використовуватися як сувеніри або подарунки. Вони можуть містити зображення міських пейзажів, місцевих визначних пам’яток, відомих особистостей. Такий сувенір — це чудова реклама міста чи регіону.
 • Ігри та розваги. Гральні карти мають сьогодні велику популярність. Кількість ігор з використанням найрізноманітніших карток зростає з кожним днем. Існують також колекційні колоди, які можна збирати, обмінюючись з іншими колекціонерами.
 • Навчання, тренінги та майстер-класи. Карти з індивідуальним дизайном можуть використовуватися як навчальні матеріали. На таких картках можна надрукувати зображення, формули, терміни, цитати та інші дані. Це чудовий спосіб візуалізувати інформацію та систематизувати інформацію.

Як ви розумієте карти можна використовувати у різних сферах діяльності. Вони можуть стати чудовим рекламним інструментом для вашого бізнесу.

 

Друк карт Таро

Якщо ви професійно займаєтеся ворожінням, то чому б не зробити головний інструмент ексклюзивним? У нашій друкарні ви можете надрукувати карти Таро з вашим дизайном в будь-якій кількості.

Найпопулярніші гадальні карти, які ми друкуємо: Таро Райдера-Уейта-Сміт, Таро Вісконті-Сфорца і Марсельське Таро, Таро Папюса, Таро Тота, яке ще називають Таро Алістера Кроулі, Таро Манара або Таро Ошо.

Ми можемо надрукувати карти на щільному картоні, виконати глянсову, матову або ламінацію софт-тач, а також виготовити упаковку для колоди карт і, звичайно, надрукувати інструкцію з експлуатації. До речі, а також ми можемо наносити цифровий вибірковий лак та фольгу і на коробочку і на самі карти. Результат виходить приголомшливий!

 

Друк метафоричних карт

Карти, які набирають все більшої популярності — метафоричні асоціативні карти (МАК).

Метафоричні карти використовуються:

 • у професійній психології. Ними користуються психотерапевти до роботи з серйозними психотравмами;
 • коучами для діагностики, корекції та розвитку можливостей;
 • для розвитку інтуїції, шостого почуття, творчих навичок, талантів. З їхньою допомогою дорослі вчаться мислити образами та картинками;
 • як відмінна гра, в яку можна легко грати з друзями, рідними, дітьми, колегами, партнерами. Гра, в якій точно всі будуть переможцями, адже вона допоможе збудувати довірчі стосунки.

Якщо ви використовуєте МАК карти для роботи, то друк власних метафоричних карт у друкарні допоможе вам вийти на новий рівень. Ви можете створити свій дизайн, вибрати найважливіші зображення, продумати та відчути кожну деталь, яку має передавати ваша колода МАК. Ваші клієнти будуть у захваті! 

 

Друк карток для дітей

Бажаєте додати елемент гри на своїх уроках чи шукаєте як залучити дитину до навчання?

Сьогодні не проблема знайти в Інтернеті всілякі картки із завданнями для дітей будь-якого віку, шаблони для вирізування, паперові розвиваючі ігри. Дещо можна надрукувати вдома на звичайному лазерному принтері. Але є матеріали, що вимагають щільного паперу та повнокольорового друку — лише тоді заняття будуть у кайф. Ми пропонуємо друк будь-яких «розвивашок» — від маленьких карток з літерами до великих настінних плакатів.

Друк розвиваючих карток у друкарні може бути будь-яким тиражем — від 1 колоди.

 

Друк карт для настільних ігор

Виробництво гральних карт — один із улюблених форматів у нашій друкарні. Друк гральних карт може бути виконаний у будь-якому форматі, формі чи дизайні. Оригінальні гральні карти на замовлення можуть бути як чудовим подарунком, так і стильною розвагою для дому. 

Наприклад, ви любили у дитинстві грати у «Монополію»? Чи воліли пересувати фішки по піратській карті скарбів, брати участь у стрибках, досліджувати таємничі землі? А уявіть, що у вас та ваших дітей буде гра, створена за індивідуальним макетом? У картках із завданнями будуть використані певні особисті факти. На ігровому полі буде надруковано ваші фотографії. У «Монополії» будуть вулиці та будівлі вашого міста. Або, наприклад, гру можна брендувати — нанести на ігрове поле логотип, розмістити на ньому реальні об’єкти. Це ж найкрутіший корпоративний подарунок на світі!

Як вам надрукувати карти? Зателефонуйте або напишіть до нашої друкарні. Ми знаємо все про друк карт в Україні.

Звертайтесь, покреативимо разом! Мінімальний тираж — від 1 колоди.

 

Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770
Пишіть:
[email protected]

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

друг карт Таро в Україні

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

 • Перевіряємо макет на готовність до друку.
 • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
 • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
 • Можлива робота вночі й на вихідних.
 • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
 • Інформуємо про готовність замовлення.
 • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

 
 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися