Замовити бірки на одяг

замовити онлайн дешевше

Бирки — це маленькі, але важливі деталі, що використовуються у різних сферах життя та діяльності. Вони можуть мати різні форми, розміри та кольори, а також містити різноманітну інформацію.

Основне завдання бирок — повідомляти інформацію про товар: виробник, склад, розмір, дату виготовлення тощо. Але картонні бирки ще й важливий іміджевий елемент вашої продукції. Адже нікому не спаде на думку прикріпити до люксового брендового одягу простий папірець: відразу закрадається думка про підробку.

 

Виготовлення бирок в Одесі

Друкарня New Media друкує бірки для одягу та інших товарів малими та середніми тиражами. Ми виготовимо для вас:

 • картонні бирки з монохромним та повнокольоровим друком,
 • бирки на звичайному або дизайнерському картоні,
 • бирки з металевими люверсами,
 • бирки з об’ємним цифровим вибірковим лаком або фольгою.

Бірки можуть мати різні форми та розміри та виготовлятися з різних матеріалів, включаючи пластик, папір, картону тощо. Бирки застосовуються в багатьох галузях та сферах діяльності для різних цілей, таких як ідентифікація, цінників, маркування та декорування.

 • Випускаєте еко-товари? Друкуйте бирки на крафтовому картоні.
 • Створюєте костюми преміум-класу для ділових чоловіків? Подбайте про дизайнерський картон і фольгування.
 • Продаєте одяг для дітей? Нехай кумедна бирочка змусить усміхнутись і маму, і дитину.

 

Сфери використання бирок

 1. Промисловість. Бирки широко використовуються у промисловості для маркування різних матеріалів та виробів. Вони допомагають відстежувати процес виробництва, а також зберігати інформацію про продукцію.
 2. Одяг та взуття. Бирки на одязі та взутті допомагають споживачеві дізнатися бренд, склад матеріалу, розмір та іншу важливу інформацію. Вони також можуть бути елементом дизайну і відображати стиль і концепцію бренду.
 3. Логістика та транспорт. Бирки використовуються для ідентифікації вантажів під час перевезення, а також для відстеження маршруту та стану вантажу.
 4. Медицина. Бирки можуть містити інформацію про пацієнта, його діагноз та лікування. Вони також можуть використовуватися для маркування обладнання та медикаментів.
 5. Події. Бирки можуть бути використані для ідентифікації гостей на заходах, таких як конференції, виставки та весілля. Вони також можуть бути важливим елементом декору та відображати тему та стиль заходу.

Як ви розумієте, бирки мають важливе значення у різних сферах життя, забезпечуючи ідентифікацію та контроль за різними об’єктами та продукцією.

 

Друк бірок для одягу

Інформацію про склад, розмір виробу та правила догляду зазвичай друкують на текстильних бирках, які пришивають до одягу. Але додаткова картонні етикетки на одяг зроблять товар більш привабливим в очах покупця. На ній можна надрукувати логотип, адресу сайту або QR-код на акаунт в Instagram. Додайте фразу-побажання або подякуйте за вибір вашої продукції — нехай із вашим брендом асоціюються приємні емоції!

Виготовлення бірок для одягу може бути справді захопливим процесом.

Бирка може бути різною: яскравою або лаконічною, великою або непомітною. Але, у будь-якому випадку, вона має відповідати загальній стилістиці вашої компанії. Особливу увагу варто приділити дизайну та міцності бирок.

Фахівці друкарні New Media знають, який картон та фарби обрати, щоб написи на бирках не стерлися і не розмазалися. Звертайтесь: підберемо матеріали та оформлення, надрукуємо будь-який тираж та привеземо прямо вам на виробництво чи в магазин. З нами зручно працювати!

Бажаєте замовити бірки на одяг чи інший товар?

Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770
Пишіть:
[email protected]

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

друк бирок в Українібирки на замовленнябирки виготовлення

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися