Друк бирок

замовити онлайн дешевше

Виготовлення бирок в Одесі

Друкарня New Media друкує бирки для одягу та інших товарів малими та середніми тиражами. Ми виготовимо для вас:

  • картонні бирки з монохромним та повнокольоровим друком,
  • бирки на звичайному або дизайнерському картоні,
  • бирки з металевими люверсами,
  • бирки з об’ємним цифровим вибірковим лаком або фольгою.

Основне завдання бирок — надавати інформацію про товар: виробник, склад, розмір, дата виготовлення тощо. Але бирка — ще й важливий іміджевий елемент вашої продукції. Адже нікому не спаде на думку прикріпити до люксового брендового одягу простий папірець: одразу закрадається думка про підробку.

  • Випускаєте еко-товари? Друкуйте бирки на крафтовому картоні.
  • Створюєте костюми преміум-класу для ділових чоловіків? Подбайте про дизайнерський картон і фольгування.
  • Продаєте одяг для дітей? Нехай кумедна бирочка змусить усміхнутись і маму, і дитину.

 

Друк бирок для одягу

Інформацію про склад, розмір виробу та правила догляду зазвичай друкують на текстильних бирках, які пришивають до одягу. Але додаткова картонна бирка зробить товар більш привабливим в очах покупця. На ній можна надрукувати логотип, адресу сайту або QR-код на акаунт в Instagram. Додайте фразу-побажання або подякуйте за вибір вашої продукції — нехай із вашим брендом асоціюються приємні емоції!

Бирка може бути різною: яскравою або лаконічною, великою або непомітною. Але, у будь-якому випадку, вона має відповідати загальній стилістиці вашої компанії. Особливу увагу варто приділити дизайну та міцності бирок.

Фахівці друкарні New Media знають, який картон та фарби обрати, щоб написи на бирках не стерлися і не розмазалися. Звертайтесь: підберемо матеріали та оформлення, надрукуємо будь-який тираж та привеземо прямо вам на виробництво чи в магазин. З нами зручно працювати!

Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770
Пишіть:
[email protected]

Написати в viber Написати в Telegram

друк бирок в Українібирки на замовленнябирки виготовлення

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися