Рахівниці

У друкарні New Media є все, щоб зробити рахівницю з креативним дизайном. Плотер дозволяє вирізати будь-яку форму, а не тільки традиційний прямокутник «купюрного» формату. Картон можна зігнути самим неймовірним чином і надрукувати на ньому все, що завгодно. Зовнішню сторону можна заламінувати, зробивши поверхню матовою, глянсовою або велюровою (софт-тач). Всередині, крім кишені для грошей, можна зробити ще одну кишеньку для дисконтної карти або кредитки.

 

Для чого потрібні рахівниці?

Лише уявіть: «Рахунок будь-ласка!». До вас вже летить офіціант. І ось він дістає із широких штанин… зім’ятий чек. А ви кидаєте купюри прямо на стіл. Жах! Звичайно, сьогодні так не обслуговують в пристойних закладах. У кожному поважному ресторані, кафе або барі є рахівниці: спеціальні папки, сумочки або стаканчики, в яких приносять чек і куди клієнти кладуть гроші й чайові. Офіціанти невтомно вигадують їм назви: рахівниці, монетниці, купюрниці, «жебраки».

Коли мова йде про грамотне обслуговуванні, без якісних рахівниць не обійтися: тільки так можна уникнути контакту грошових купюр з руками офіціанта й поширення мікробів на скатертини, тарілки та інші предмети.

З чого роблять рахівниці? Можна замовити дорогі папки або футляри зі шкіри, пластика, дерева. Такі вироби довговічні, але в цьому їх мінус: сучасність вимагає безконтактного обслуговування, регулярної дезінфекції та суворого дотримання правил гігієни, тому набагато зручніше використовувати картонні папки, сумочки або гаманці. Так, вони менш довговічні, але й ціна друку таких рахівниць невелика. Два-три рази використали та викинули разом з усіма мікробами й вірусами. Зручно, вигідно, гігієнічно!

 

Виготовлення рахівниць в Одесі

В ідеалі, дизайн рахівниці повинен співпадати зі стилістикою закладу, з оформленням меню, тейбл тентів, кавасетів та іншою поліграфією. У нас, до речі, можна замовити весь пакет поліграфії для HoReCa. Або окремо рахівниці, якщо все інше у вас вже є.

Не забудьте про брендування! Тиснений або фольгований логотип не просто надає папці солідність. Гості часто фотографують страви, меню, тейбл тенти та цікаві, красиві рахівниці, а потім діляться фотографіями в соціальних мережах. Розумієте, про що ми? Така реклама працює краще за все!

Дзвоніть
+380678347770
+380487347770
пишіть [email protected] 

Написати в viber Написати в Telegram

 Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Запустили онлайн-калькулятор для швидких розрахунків.
  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Повертаємо кешбек з кожного замовлення.