Тейбл-тенти

Виготовлення тейбл-тентів в Одесі

В друкарні New Media можна надрукувати і змінні вставки в тримачі, і об’ємні картонні таблички на стіл. І мова не тільки про прямокутники формату А4 або А5. У нас же є крутий плоттер! А значить, ми можемо вирізати все, що завгодно! Тейбл-тент в формі пляшки, келиха або чашки кави, крейдований папір з повнокольоровим друком, ламінація софт-тач або фольгування… та тільки заради цього відвідувачі будуть займати чергу біля кожного столика! Жарт, звичайно. Але красиво зроблений фірмовий тейбл-тент з правильною інформацією — чудовий спосіб привернути увагу та затримати відвідувача, який думає, що вже все побачив у вашому закладі.

 

Все ще виникає питання: для чого потрібен та де використовується Table Tent?

Table Tent перекладається як «настільний намет», простіше кажучи, це «табличка на стіл».

Наприклад, сидить людина за столиком, чекає на своє замовлення. Трішки нудьгує. І тут їй на очі потрапляє тейбл-тент — встановлений на столику паперовий «будиночок» з меню і гарними фотографіями страв. А людина-то голодна. А картинки-то красиві. А страви-то апетитні. І тут складно втриматися, щоб не додати в своє замовлення порцію морозива, чашечку кави або інші смаколики, які ви дбайливо показали в меню на тейбл-тенті. Ефективний спосіб збільшити чек? Ще який! А в умовах карантину важливо, що таке меню — безконтактне.

Тейбл-тенти бувають двох типів.

  1. Самостійна конструкція типу будиночка або пірамідки.
  2. Змінний вкладиш, який встановлюють в прозорий пластиковий холдер

Друк може бути одностороннім або двостороннім. Вкладиші друкують на щільному крейдованому папері, а самостійні таблички — на картоні, а потім згинають по лініях бігування.

На тейбл-тентах найчастіше друкують сезонне меню, меню тижня, меню для якогось особливого свята, наприклад, для Хелловіна, Дня закоханих чи Нового року. Або можна показати новинки в вашому закладі. Або розповісти про акцію. У будь-якому випадку, друкарня New Media подбає про те, щоб смачна поліграфія з соковитими і яскравими фарбами на фотографіях пробудила звірячий апетит у ваших відвідувачів!

До речі, тейбл-тенти використовують не тільки в кафе і ресторанах. Ці таблички можна зустріти на ресепшені в готелях і фітнес-клубах, на столиках в салонах краси і банках, на барних стійках в нічних клубах.

 

Потрібні додаткові продажі? Ставте тейбл-тенти на будь-яку поверхню перед очима клієнтів! Телефонуйте
+380678347770
+380487347770
чи пишіть [email protected] 

Написати в viber Написати в Telegram

печать тейбл-тентов в одессе

 Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Запустили онлайн-калькулятор для швидких розрахунків.
  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Повертаємо кешбек з кожного замовлення.