Тейбл-тенти

Виготовлення тейбл-тентів в Одесі

Table Tent перекладається як «настільний намет», простіше кажучи, це «табличка на стіл».

В друкарні New Media можна надрукувати тейбл-тенти будь-якого виду. Наприклад, паперові тейбл-тенти, які вставлятимуться у прозорі акрилові тримачі. Або об’ємні картонні конструкції у вигляді будиночка чи пірамідки. Адже у нас є крутий плотер! Отже, ми можемо вирізати все, що завгодно!

Тейбл-тент у формі пляшки, келиха чи чашки кави… А може, в вигляді єдинорога? А якщо додати лак чи фольгу? Гості закладу шикуватимуться в чергу біля кожного столика, щоб подивитися на це! Жарт, звісно. Але гарно зроблений фірмовий тейбл-тент із правильною інформацією — чудовий спосіб привернути увагу відвідувачів та збільшити продажі закладу.

Тейбл-тенти бувають двох типів.

  1. Самостійна конструкція типу будиночка чи пірамідки.
  2. Змінний вкладиш, який вставляють у прозорий акриловий холдер.

Друк може бути одностороннім або двостороннім. Вкладиші друкують на щільному крейдованому папері, а самостійні конструкції — на картоні, який після друку згинають належним чином.

На тейбл-тентах найчастіш за все друкують акційну пропозицію, сезонне меню, меню для якогось особливого свята, наприклад, для Хеловіна, Дня закоханих чи Нового року. Вигадуйте будь-що! А друкарня New Media подбає про те, щоб смачна поліграфія з соковитими та яскравими фарбами на фотографіях пробудила звірячий апетит у ваших відвідувачів!

До речі, тейбл-тенти використовують не лише у кафе та ресторанах. Ці таблички можна зустріти на ресепшенах у готелях та фітнес-клубах, на столиках в салонах краси та банках, на барних стійках у нічних клубах.

Ефективний спосіб збільшити чек? Ще який! А в умовах карантину важливо, що таке меню — безконтактне.

Друкарня New Media дбає про те, щоб ваші тейбл-тенти притягували погляди і виглядали неповторно. Потрібні додаткові продажі?

Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770
чи пишіть [email protected] — придумаємо класні таблички та надрукуємо їх у найкращому вигляді!

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

печать тейбл-тентов в одессе

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися