Фірмовi бланки

Виготовлення й друк бланків в Одесі

Друкарня New Media потурбується про те, щоб ваші документи виглядали гiдно. До ваших послуг великий вибір дизайнерського паперу та найновіше друкарське обладнання для друку бланків. Замовте друк бланків в друкарні New Media і будьте впевнені в якості іміджевої поліграфії.

Як можна оформити бланк?

Бланк — це обличчя вашої компанії, один з головних елементів її фірмового стилю. 

Звичайно на аркуш паперу наносять логотип, реквізити компанії, контактну інформацію. Додатково на фірмовому бланку можна розмістити слоган, що підкреслює місію та рушійні мотиви компанії. Це чудовий маркетинговий хід і додаткова ненав’язлива реклама.

Грамотно оформлений і добре надрукований бланк демонструє, наскільки для компанії важлива репутація, порядок и дисципліна. Погодьтесь, що комерційна пропозиція, виконана на фірмовому бланку, говорить про те, що ви ретельно підготувались до комунікації з клієнтом, поважно відноситесь до нього та готові до довгострокової продуктивної діяльності. А якщо він буде кольоровим, то ваші матеріали точно не загубляться в кипі паперів на столі клієнта.

Це дрібниці, але в сьогоднішньому світі всюдисущої реклами саме такі дрібниці дозволять виділитись з лавини пропозицій товарів та послуг.

Окрім фірмових бланків ми готові запропонувати вам виготовлення інших документів: анкети, роздаткові матеріали для тренінгів, опитувальники й багато іншого.

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

Написати в viber Написати в Telegram

 

бланк

 Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Запустили онлайн-калькулятор для швидких розрахунків.
  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Повертаємо кешбек з кожного замовлення.