Анкети

Друк анкет і опитувальників в Одесі

Цифровий друк — найкращий спосіб створення такої поліграфії. Можна швидко надрукувати невеликий тираж, а потім по мірі необхідності додруковувати анкети, вносячи правки в макет.

Якщо ви працюєте з іноземними компаніями або шукаєте співробітників за кордоном, краще друкувати анкети стандарту Євро 210х100 мм. Якщо опитувальники потрібні для роботи з клієнтами в магазині, салоні або на виставці, формат нічим не обмежений. Все залежить від ваших побажань і бюджету.

 

Все ще задаєтесь питанням: а для чого взагалі потрібні анкети?

Кожен поважаючий себе маркетолог без запинки розповість, як важливо для будь-якого бізнесу знати свою цільову аудиторію та її особливості. Як же дізнатися, хто ваш клієнт? Скільки йому років, де він працює? Як зацікавити його вашим товаром? Як зібрати великий обсяг інформації в короткі терміни? Провести опитування.

Або, наприклад, у вас відкрилася вакансія. Претендентів на «смачне» місце — море. Витрачати час на довгі бесіди? Нехай вони спочатку заповнять анкету з професійними питаннями — і ви побачите, що велика частина претендентів відсіється сама собою.

Заповнення анкет — найбільш швидкий, доступний і достовірний спосіб вивчити смаки клієнтів, познайомитися з претендентами на посаду, отримати відгуки про товари й сервіс. Аналіз попиту, побажань і переваг покупців допомагає швидко розробити рекламні кроки, скорегувати маркетингові стратегії, поліпшити оформлення або характеристики товарів.

Анкета так само важлива для формування іміджу, як вивіска або візитка. Якщо компанія подбала про те, щоб оформити опитувальник в фірмовому стилі, це говорить про увагу до дрібниць і створює позитивне враження. Одна справа — заповнювати анкету, наспіх надруковану на принтері на дешевому папері. Інше — тримати в руках брендований бланк з красивим оформленням і продуманими блоками питань. Таку анкету і заповнювати приємно, і аналізувати зручно.

 

Замовляйте друк анкет в друкарні New Media:

 • односторонній і двосторонній друк на папері будь-якої щільності;
 • багатосторінкові опитувальники з фальцюванням і з кріпленням на пружину, клей, скріпку;
 • тираж від 1 екземпляру.

Ви можете надіслати нам готовий макет або просто список питань. Наш дизайнер допоможе створити грамотний опитувальник, зручний для заповнення та аналізу.

Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770
пишіть [email protected].
Ми надрукуємо та привеземо тираж анкет прямо в ваш офіс або до місця проведення опитування.

Написати в viber Написати в Telegram

 

друк анкет

 Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

 • Запустили онлайн-калькулятор для швидких розрахунків.
 • Перевіряємо макет на готовність до друку.
 • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
 • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
 • Можлива робота вночі й на вихідних.
 • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
 • Інформуємо про готовність замовлення.
 • Повертаємо кешбек з кожного замовлення.