Анкети

Друк анкет і опитувальників в Одесі

В друкарні New Media можна надрукувати анкети та опитувальники будь-яких розмірів. Мінімальний тираж — від 1-го примірника.

Анкети можуть бути:

  • односторінкові;
  • багатосторінкові з кріпленням на пружині, клеї або скобі.

Друкуємо на папері будь-якої щільності. Друк може бути кольоровий або чорно-білий.

 

Навіщо сьогодні взагалі потрібні анкети?

Кожен маркетолог, що поважає себе, без затримки вам розповість, наскільки важливо для будь-якого бізнесу знати свою цільову аудиторію та її особливості. Як дізнатися, хто ваш клієнт? Скільки йому років, де він працює? Як зацікавити його товаром? Як зібрати великий обсяг інформації за короткий термін? Провести опитування.

Або, наприклад, у вас відкрилася вакансія. Здобувачів на «смачне» місце — море. Витрачати час на довгі бесіди? Нехай вони спочатку заповнять анкету з професійними питаннями — і ви побачите, що більшість претендентів відсіється сама собою.

Заповнення анкет — найбільш швидкий, доступний і достовірний спосіб вивчити уподобання клієнтів, познайомитися з претендентами на посаду, отримати відгуки про товари та сервіс. Аналіз попиту, побажань та переваг покупців допомагає швидко розробити рекламні кроки, скоригувати маркетингові стратегії, покращити оформлення чи характеристики товарів.

Анкета так само важлива для формування іміджу, як вивіска чи візитка. Якщо компанія подбала про те, щоб оформити опитувальник у фірмовому стилі, це говорить про увагу до дрібниць та створює позитивне враження. Одна справа — заповнювати анкету, поспіхом надруковану на принтері на дешевому папері. Інше — тримати в руках брендований бланк із гарним оформленням та продуманими блоками питань. Таку анкету і заповнювати приємно, і аналізувати зручно.

Ви можете надіслати нам готовий макет або просто перелік запитань. Наш дизайнер допоможе створити грамотний опитувальник, зручний для заповнення та аналізу.

Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770
Пишіть:
[email protected]

Ми надрукуємо та доставимо готовий тираж анкет прямо до вашого офісу.

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

друк анкет

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися