Друк візиток в Одесі

замовити онлайн дешевше

Статистика каже, що 75% людей судять про компанію за візитівкою її співробітників. А статистиці ми віримо!

Бажаєте замовити візитки на підтримку вашого іміджу? Спочатку з’ясуємо, які завдання вони виконуватимуть.

 • Представницькі: іміджеві картки без особистих контактів, але з ім’ям, логотипом та сайтом компанії.
 • Корпоративні: обличчя бренду. Картки у фірмовому стилі роздають на виставках та презентаціях разом з іншими POS-матеріалами.
 • Ділові: з першого погляду ясно, хто ви, чим можете бути корисним і як з вами зв’язатись.
 • Особисті: творча самопрезентація вас як особистості чи фахівця.

Замовити друк візиток в друкарні Нью Медіа

Друкарня New Media може запропонувати вам друк візиток будь-якого розміру, форми та тиражу. Бажаєте круглу? Без проблем! А може, потрібно виготовлення візиток у формі зірки? Будь ласка! Давайте фантазувати разом. Потрібна лише одна дуже дорога візитівка на важливу зустріч? І це ми також можемо.

У вас працює велика кількість співробітників і візитні картки розлітаються моментально? Ми можемо запропонувати цифровий друк візиток на простому папері, але зробити все настільки якісно, що друкована продукція виглядатиме гідно, не завдаючи травм вашому бюджету.

Ви працюєте з серйозними клієнтами та розумієте, що картка має виглядати дорого та респектабельно? Ціна та терміни не мають значення? Ми можемо допомогти вам. До ваших послуг великий вибір дизайнерського паперу, всі види ламінації, цифрове вибіркове лакування та фольгування — все для друку VIP візиток.

Якщо вам близька тема відповідального споживання та екопродукції, можемо надрукувати для вас вiзитки на переробленому папері.

 

Чому вам варто замовити візитки

Изготовление и печать визитокДавайте уявімо таку ситуацію. Ви познайомилися з людиною, за якою ганялися кілька місяців. У вас для нього є чудова ділова пропозиція, яка може призвести до взаємовигідної співпраці ваших компаній. Ви її озвучуєте, ваш візаві зацікавлений. Він готовий продовжувати діалог надалі. Щоб зв’язатися пізніше і призначити зустріч, він просить візитівку. А у вас її немає… І вже неважливо, що ви скажете на своє виправдання. Візитка має бути. Це аксіома.

Незважаючи на те, що сучасні технології увійшли в наше життя, візитна картка все ще залишається незамінним атрибутом ділової комунікації. Зустрічають не тільки по одягу: цей маленький картонний прямокутник може багато сказати про вас і вашу компанію. Він здатний інформувати про діяльність фірми, свідчити про професійну спрямованість та ранг окремого співробітника, надавати дані про ім’я, адресу, електронну пошту та інші способи зв’язку, а також знайомити з відомостями, які ви захочете розмістити на цьому ефективному рекламному майданчику.

 

Скільки коштує друк візиток?

Використання візитних карток — це відносно недорогий засіб, який дозволяє передати основну інформацію потенційним клієнтам.

Скільки коштує роздрукувати візитки?

Ось фактори, що впливають на вартість візиток:

 • Обсяг продукції, що виробляється. Чим більше карток, тим нижча ціна за штуку.
 • Складність робіт. Прямокутна форма — найпоширеніша, але іноді використовуються візитки з оригінальними формами, що також потребує додаткового часу та зусиль для виробництва.
 • Матеріали. Візитні картки можуть зберігатися в різних умовах, тому для їх виготовлення використовуються міцні та довговічні матеріали.
 • Спосіб друку. Вартість також залежить від кількості кольорів, які використовуються для друку.
 • Термін виконання завдання. Терміновий друк теж може впливати на те, скільки коштує друк візиток.

 

Надрукувати візитки в друкарні New Media

 • Якщо ви у вільний від навчання час підробляєте ремонтом комп’ютерів друзям-студентам, просто скачайте шаблон і надрукуйте візитки на своєму принтері.
 • Якщо потрібні бюджетні візитки для бізнесу, ви можете скористатися нашим онлайн-сервісом для друку з доставкою по Україні. Це недорогий варіант, у якому картки виглядатимуть цілком пристойно.
 • Якщо в пріоритеті гарна якість матеріалів, точна передача кольору, акуратна порізка і, як наслідок, дорогий зовнішній вигляд, тоді робіть візитівки на замовлення в цифровій друкарні. Ми не тільки надрукуємо візитні картки будь-яким тиражем, а й самі привеземо їх до вашого офісу в Одесі.

Спеціалисти New Media подбають, щоб візитна картка стала гідною прикрасою візитниці вашого клієнта чи партнера.

Пишіть нам на пошту:
[email protected]
Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

 

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

 • Перевіряємо макет на готовність до друку.
 • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
 • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
 • Можлива робота вночі й на вихідних.
 • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
 • Інформуємо про готовність замовлення.
 • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися