Візитки

замовити онлайн дешевше

Виготовлення візиток в Одесі

Друкарня New Media може запропонувати вам друк візиток будь-якого розміру, форми та тиражу. Бажаєте круглу? Без проблем! А може, потрібна візитка у формі зірки? Будь ласка! Давайте фантазувати разом. Потрібна лише одна дуже дорога візитівка на важливу зустріч? І це ми також можемо.

У вас працює велика кількість співробітників і візитні картки розлітаються моментально? Ми можемо запропонувати цифровий друк візиток на простому папері, але зробити все настільки якісно, що поліграфія виглядатиме гідно, не завдаючи травм вашому бюджету.

Ви працюєте з серйозними клієнтами та розумієте, що картка має виглядати дорого та респектабельно? Ціна та терміни не мають значення? Ми можемо допомогти вам. До ваших послуг великий вибір дизайнерського паперу, всі види ламінації, цифрове вибіркове лакування та фольгування — все для друку VIP візиток.

 

Вважаєте, що візитки — це вже не актуально?

Давайте уявімо таку ситуацію. Ви познайомилися з людиною, за якою ганялися кілька місяців. У вас для нього є чудова ділова пропозиція, яка може призвести до взаємовигідної співпраці ваших компаній. Ви її озвучуєте, ваш візаві зацікавлений. Він готовий продовжувати діалог надалі. Щоб зв’язатися пізніше і призначити зустріч, він просить візитівку. А у вас її немає… І вже абсолютно неважливо, що ви скажете на своє виправдання. Візитка має бути. Це аксіома.

Незважаючи на те, що сучасні технології увійшли в наше життя, візитна картка все ще залишається незамінним атрибутом ділової комунікації. Зустрічають не тільки по одягу: цей маленький картонний прямокутник може багато сказати про вас і вашу компанію. Він здатний інформувати про діяльність фірми, свідчити про професійну спрямованість та ранг окремого співробітника, надавати дані про ім’я, адресу, електронну пошту та інші способи зв’язку, а також знайомити з відомостями, які ви захочете розмістити на цьому ефективному рекламному майданчику.

Ми подбаємо, щоб візитна картка стала гідною прикрасою візитниці вашого клієнта чи партнера.

Пишіть нам на пошту:
[email protected]
Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770

Написати в viber Написати в Telegram
 

 Изготовление и печать визиток 

 Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Повертаємо кешбек з кожного замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів