Подарункові сертифікати

Друк подарункових сертифікатів в Одесі

Подарунковий сертифікат — це те, що має бути в кожного магазину, салону, ресторану чи іншого закладу. Друкарня New Media друкує подарункові сертифікати, які приємно тримати в руках. Мінімальний тираж — від 1 екземпляра.

 • Для друку сертифікатів найчастіше використовується крейдований папір підвищеної щільності (від 250 г/м2) або тонкий картон.
 • Можна використовувати різні види дизайнерського паперу.
 • За бажанням сертифікат можна заламінувати.
 • Використовуємо матову, глянсову або soft-touch ламінацію.
 • Додатково можна додати вибірковий лак або фольгу.

Сертифікат не обов’язково має бути плоским: його можна зігнути у формі будиночка чи конверта. Наш плотер може вирізати виріб будь-якої форми. До речі, якщо це конверт, то чому б не розмістити всередині кишеньку для дисконтної картки чи вкладишів із рекламою продукції?

Ви вже придумали, як має виглядати ваш подарунковий сертифікат? Надсилайте макет! Немає ідей? Покладіться на наших професійних дизайнерів: зробимо все від А до Я!

Якщо ви вже замовляли у нас друк будь-якої поліграфії, то є сенс створити дизайн сертифікату на основі цих макетів. Брендування, корпоративна стилістика та кольорова гама — це елементи, які працюють на імідж компанії.

Ми можемо надрукувати партію однакових сертифікатів чи сертифікатів із змінними даними. На кожному з них буде різна інформація.


Як це працює?

Подарунковий сертифікат — це універсальний інструмент, яким потрібно лише вірно скористатися. Питання «що дарувати на день народження?» завжди актуальне. Сертифікат на фотосесію чи масаж, в спортивний магазин або салон краси — це завжди чудовий подарунок на день народження чи інше свято.

Ваші клієнти купують сертифікати та дарують своїм друзям. Друзі приходять до вас, щоб отримати товари та послуги в подарунок, і стають вашими новими клієнтами. Якщо продукція гарної якості, людина повертатиметься до вас знов і знов.

Де ще використати подарунковий сертифікат? Ви можете розігрувати їх у соцмережах, залучаючи нових підписників та заохочуючи старих. Такими картками можна нагороджувати найкращих працівників. Подаруйте сертифікат партнерам — цей жест не залишиться непоміченим.

Не пропустіть можливість використовувати цей потужний маркетинговий інструмент!

Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770
Пишіть [email protected] ми надрукуємо для вас гарні подарункові сертифікати та доставимо, куди захочете!

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

печать подарочных сертификатов в одессе

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

 • Перевіряємо макет на готовність до друку.
 • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
 • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
 • Можлива робота вночі й на вихідних.
 • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
 • Інформуємо про готовність замовлення.
 • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися