Друк листівок

замовити онлайн дешевше

У сучасному світі листівки, як і раніше, є популярним способом передачі привітань та побажань на різні свята та події. Листівки можна купити в магазинах, але якщо ви хочете зробити особливий подарунок, то чому б не друкувати листівки на замовлення? Пропонуємо поговорити про те, як замовити друк листівок зі своїм дизайном та як вам у цьому може допомогти друкарня New Media.

 

Цифровий друк листівок на замовлення

Друкарня New Media займається виготовленням листівок з неповторним дизайном. Ваші адресати запам’ятають їх якщо не назавжди, то надовго. В нас є великий вибір дизайнерського паперу, найновіше обладнання й команда досвідчених перфекціоністів, готових взятись за замовлення будь-якої складності.

Для друку листівок найчастіше за все використовується крейдований папір підвищеної щільності (від 250 г/м2) або тонкий картон. Можна використовувати й різні види дизайнерського паперу.

Якщо вам близька тема відповідального споживання та екопродукції, можемо надрукувати для вас листівки на переробленому папері.

Формат може бути будь-яким. А вітання можна надрукувати:

 • на внутрішньому боці листівки,
 • на окремому вкладиші, який вкладають чи вклеюють в листівку.

А ще ми наполегливо радимо використовувати фольгування! Золотий, срібний логотип чи зображення, яке переливається різними кольорами и виблискує на сонці, — така обробка в десятки разів збільшує привабливість листівки, робить її вигляд більш завершеним. Такий сувенір виглядає стильно й дорого!

печать открыток

Виробництво листівок: що ми друкуємо?

Чи знаєте ви, що листівки бувають різних типів та форматів, їх можна підібрати під конкретний випадок та мету. Деякі з найпоширеніших типів листівок включають:

 • Вітальні листівки. Виготовлення вітальної листівки — це найпулярніший вид друку в нашій друкарні. Вони використовуються для поздоровлень зі святами, днями народження, весіллями та іншими особливими подіями.
 • Рекламні листівки: ці листівки зазвичай використовуються для просування товарів чи послуг. Їх можна роздавати на вулиці, розкладати на стійках у магазинах або включати до поштових розсилок.
 • Подячні листівки: це листівки, які часто використовуються для подяки та вдячності. Вони можуть бути відправлені після того, як хтось допоміг вам у чомусь, зробив вам подарунок чи надав послугу.
 • Інформаційні листівки: ці листівки використовуються для надання інформації, наприклад, розташування бізнесу або контактної інформації.
 • Корпоративні листівки — це спеціальний тип листівок, який використовуються компаніями для комунікації зі своїми клієнтами, партнерами та співробітниками. Вони можуть містити вітання, повідомлення про новини або події, вітання зі святами, інформацію про продукти або послуги компанії, а також контактну інформацію.

Залежно від мети та типу листівки, необхідний дизайн та зміст можуть значно відрізнятися. Однак, замовивши друк листівок у друкарні, ви завжди можете отримати індивідуальний дизайн та якісний друк.

Відкриваєте ресторан? Зробіть стильні листівки та розішліть їх тим, кого бажаєте запросити. Хочете привітати своїх партнерів на Новий рік? Замовте друк корпоративних листівок і додайте їх до новорічних подарунків. У майстрів, що займаються виготовленням витворів ручної роботи, давно стало хорошим тоном додавати до замовлень маленькі листівочки-сувеніри відповідної тематики з теплими словами й контактною інформацією.

Ми виконуємо цифровий друк листівок малим тиражем, від 1 екземпляра. Можемо надрукувати пробний зразок.

А чи знали ви, що листівки — це один з найдавніших видів поліграфії, що веде свою історію з середини XIX сторіччя. Сьогодні сфера їх використання величезна. В першу чергу, вони слугують для вітань і запрошень. Друкарні регулярно виконують друк новорічних листівок, листівок «З днем народження», вітань з ювілеями, весіллями та народженням дитини. Користуються попитом кумедні листівкиприколи, туристичні листівки з пейзажами та зізнання в коханні.

Але це ще не все! Вже з початку ХХ століття поштова листівка стала носієм реклами: на неї поміщали логотипи компаній, назви магазинів, готелів, кафе й ресторанів. В цьому сенсі мало що змінилось за сто років, и зараз листівка може слугувати засобом реклами й просунення, якщо вона оформлена належним чином.

Бажаєте замовити листівки?

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

 

заказать печать открыток

Листівки надрукованi на переробленому папері.

печать открыток малыми тиражами 

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

 • Перевіряємо макет на готовність до друку.
 • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
 • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
 • Можлива робота вночі й на вихідних.
 • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
 • Інформуємо про готовність замовлення.
 • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися