Цінникі

Цінник — це невелика картка, яка містить інформацію про ціну товару. І все? Ні! Для того, щоб максимально вигідно представити свою продукцію покупцям, виробники використовують рекламні цінники. В умовах жорсткої конкуренції неможна нехтувати цим інструментом просування, адже крім назви та ціни на шматочку паперу можна розташувати логотип компанії та вказати основні способи зв’язку: офіційні сторінки в соцмережах, адресу сайту та електронну пошту.

 

Виготовлення цінників в Одесі

В друкарні New Media можна замовити цінники будь-якого розміру і форми.

Якщо вам треба просто вказати ціну товару, можна виконати друк цінників на самоклейці з використанням одного кольору. А якщо вам потрібна іміджева поліграфія, яка підкреслить ексклюзивність дорогого товару, вибирайте повнокольорові варіанти на картоні. Дизайнерський папір для друку цінників має щільність до 350 г/м² і може бути глянцевим, матовим, з рельєфною поверхнею. Використання ультрасучасного плотера Kongsberg дозволяє створити цінник будь-якої форми.

Ми можемо виконати постдрукарську обробку: тиснення та фольгування, вставку люверсів для шнурка чи стрічки, а також ламінування, яке збільшить міцність виробу.

Вирішивши замовити цінники в друкарні New Media, добре продумайте дизайн цього виробу. Головна його задача — донести до покупця інформацію про ціну, тому текст має легко читатись і добре контрастувати з фоном, а форму краще вибирати просту й зручну для того, щоб взяти цінник в руку й уважно вивчити. Кращий варіант — базуватись на існуючому фірмовому стилі, використовуючи ті ж самі шрифти й кольори.

Пишіть нам на пошту [email protected] чи телефонуйте:
+380678347770
+380487347770

Будемо раді співпраці!

Написати в viber Написати в Telegram

печать ценников в одессе

печать ценников

 Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Запустили онлайн-калькулятор для швидких розрахунків.
  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Повертаємо кешбек з кожного замовлення.