Воблери

Воблер — сучасний вид POS-матеріалів. Це друкована основа, до якої приєднана гнучка ніжка. За допомогою скотчу вона фіксується на будь-якій вертикальній чи горизонтальній поверхні: вітрині, стенді, полці або стійці біля каси. Площа кріплення мінімальна, тому розташувати таку рекламу можна де завгодно.

 

Виготовлення рекламних воблерів в Одесі

Друкарня New Media здійснює друк воблерів будь-яких форматів і форм. Найбільш затребуваний варіант — коло діаметром 100, 120 і 150 мм. Користуються попитом і прямокутні дизайни з гострими чи округленими кутами, їх розміри — від візитки (90×50 мм) до формату А5 (148х210 мм). Також можна виготовити воблер будь-якої нестандартної форми.

Матеріал для друку — крейдований папір чи картон щільністю 250-350 г/м2. Щоб захистити воблер від зносу та надати йому додатковий блиск, його поверхню можна ламінувати чи покрити вибірковим лаком.

В залежності від щільності та розміру основної частини пластикова ніжка може мати розмір 10х100 або 100х150 мм. З обох її боків кріпиться спінений двосторонній скотч. Ми використовуємо надійний та якісний матеріал, тому гарантуємо, що він буде міцно триматись і не відвалиться через кілька днів.

 

Навіщо потрібні рекламні воблери?

По-англійські wobble — гойдатись, тремтіти. Невеликого руху повітря достатньо, щоб тонка ніжка почала коливатись, а серед статичних предметів елемент, що рухається, одразу привертає увагу. Якщо зображення на воблері «чіпляє» красивою картинкою або грамотним текстом, який продає, то погляд покупця затримується на кілька секунд. Цього цілком достатньо, щоб з’явився стимул підійти та подивитися на товар поближче. А там вже і до спонтанної покупки недалеко.

Задача воблера — виділити продукцію з загальної маси. Формат цього рухомого рекламного матеріалу дозволяє втілити цікаві, неординарні дизайнерські рішення.

 

Ціна рекламних воблерів

Вартість формується на основі наступних параметрів.

 • Форма: прямокутник, квадрат, коло чи будь-яка нестандартна форма.
 • Постпрес: ламінування, тиснення, фольгування та інші види післядрукарської обробки.
 • Тираж: чим більшу кількість ви замовити, тим нижче буде собівартість однієї одиниці. Мінімальний тираж — від 1 штуки.

В будь-якому випадку, це відмінний інструмент для збільшення продажів та підвищення іміджу бренда. Якщо ви хочете йти в ногу з часом, закажіть воблери для реклами своєї продукції в друкарні New Media.

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть:
+380678347770
+380487347770

Написати в viber Написати в Telegram

 

заказать воблеры в одессе

 Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

 • Запустили онлайн-калькулятор для швидких розрахунків.
 • Перевіряємо макет на готовність до друку.
 • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
 • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
 • Можлива робота вночі й на вихідних.
 • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
 • Інформуємо про готовність замовлення.
 • Повертаємо кешбек з кожного замовлення.