Воблери

Виготовлення рекламних воблерів в Одесі

Воблер — сучасний вид POS-матеріалів. Це друкована основа, до якої приєднано гнучку ніжку. За допомогою скотчу вона фіксується на будь-якій вертикальній або горизонтальній поверхні: вітрині, стенді, полиці або стійці біля каси. Площа кріплення мінімальна, тому розмістити таку рекламу можна будь-де.

Друкарня New Media здійснює друк воблерів будь-яких форматів і форм. Найбільш затребуваний варіант — коло діаметром 100, 120 та 150 мм. Користуються попитом і прямокутні дизайни з гострими або заокругленими кутами, їх розміри — від візитки (90х50 мм) до розміру А5 (148х210 мм). Також можна виготовити воблер будь-якої нестандартної форми.

Матеріал для друку — крейдований папір або картон щільністю 250-350 г/м2. Щоб захистити воблер від зношування та надати йому додатковий блиск, його поверхню можна заламінувати. За бажанням можна нанести вибірковий лак або фольгу.

Залежно від щільності та розміру основної частини пластикова ніжка може мати розмір 10х100 або 10х150 мм. З обох її сторін кріпиться спінений двосторонній скотч. Ми використовуємо надійний та якісний матеріал, тому гарантуємо, що він міцно триматиметься і не відвалиться за кілька днів.

 

Ціна рекламних воблерів

Вартість формується на основі наступних параметрів:

  • Форма: прямокутник, квадрат, коло чи будь-яка нестандартна форма.
  • Постпрес: ламінування, вибіркове лакування чи фольгування, інші види післядрукарської обробки.
  • Тираж: чим більшу кількість ви замовите, тим нижчою буде собівартість однієї одиниці. Мінімальний тираж — від 1 штуки.

 

Навіщо потрібні рекламні воблери?

Англійською мовою “Wobble” — хитатися, тремтіти. Невеликого руху повітря достатньо, щоб тонка ніжка почала коливатися. Серед статичних предметів такий рух одразу привертає увагу. Зображення на воблері на мить «чіпляє» погляд покупця красивою картинкою або грамотним текстом, що продає. Кількох секунд цілком достатньо, щоб з’явився стимул підійти та подивитися на товар ближче. А там уже й до спонтанної покупки недалеко.

Задача воблера — виділити продукцію із загальної маси. Формат цього рекламного матеріалу, що рухається, дозволяє втілити цікаві, неординарні дизайнерські рішення.

Воблер — це ефективний інструмент збільшення продажів і підвищення іміджу бренду. Якщо ви хочете йти в ногу з часом, замовте воблери для реклами своєї продукції в друкарні New Media.

Пишіть нам на пошту:
[email protected]
Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

заказать воблеры в одессе

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися