Афіши, постери, плакати

замовити онлайн дешевше

Друк афіш, плакатів і постерів в Одесі

В друкарні New Media можна замовити друк рекламних афіш, плакатів та постерів у будь-якій кількості. Мінімальний тираж — від 1-го екземпляра.

 

Де можна використати цей вид продукції?

Сьогодні афіша — ефективний рекламний інструмент, який допоможе проінформувати людей про концерт, семінар, майстер-клас, лекцію, тематичний вечір або захід.

Прототипи перших афіш з’явилися близько чотирьох тисяч років тому. До наших днів дійшли кам’яні та глиняні таблички, які возили із собою бродячі цирки. Вони розміщували їх містом, щоб городяни дізнавалися про майбутні вистави.

Постер і плакат є її побратимами. Постерами часто прикрашають інтер’єри, а плакати використовують у агітаційних, рекламних, інформаційних чи навчальних цілях.

Афіші дійсно працюють, але тільки якщо їх правильно розташувати. Повісити їх потрібно не просто у місцях масового скупчення людей, а там, де контакт із вашою цільовою аудиторією буде максимальним.

Коли замовляєте друк рекламних плакатів і афіш, пам’ятайте, що потенційний клієнт дивиться на них лише кілька секунд, причому побіжним поглядом, тому слід зробити їх дизайн яскравим, привабливим та зрозумілим.

Афіші формату A4 и A5 — це ефективний носій інформації, який добре працює в невеликих приміщеннях. Їх варто розклеювати в маршрутках, на зупинках, в ліфтах.

Формат А3 краще сприймається на відстані. Таку рекламу можна розташовувати як на вулиці, так і в великому приміщенні.

Пишіть нам на пошту:
[email protected]
Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

 

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися