Афіши — постери

Друк афіш, плакатів и постерів в Одесі

Бажаєте замовити унікальну поліграфію? В друкарні New Media ми виконуємо друк рекламних афіш будь-якого формату та кількості. Тираж від 1 одиниці.

Де ж можна використовувати цю продукцію?

Сьогодні афіша — ефективний рекламний інструмент, який допоможе проінформувати людей про концерт, семінар, майстер-клас, лекції, тематичний вечір чи захід.

А між іншим, прототипи перших афіш з’явились біля 4 тисяч років тому. До наших днів дійшли кам’яні й глиняні таблички, які возили з собою бродячі цирки. Вони розміщували їх по місту, щоб мешканці дізнавались про майбутні вистави.

Постер і плакат є її братами. Постерами часто прикрашають інтер’єри, а плакати використовують в агітаційних, рекламних, інформаційних чи учбових цілях.

Афіші дійсно працюють, але тільки якщо їх правильно розташувати. А повісити їх треба не просто в місцях масового скупчення людей, а там, де контакт з вашою цільовою аудиторією буде максимальним.

Коли заказуєте друк рекламних плакатів і афіш, важливо пам’ятати, що потенційний клієнт дивиться на неї лише кілька секунд, причому швидким поглядом, тому варто зробити її дизайн яскравим, привабливим і зрозумілим.

Афіші формату A4 и A5 — це ефективний носій інформації, який добре працює в невеликих приміщеннях. Їх варто розклеїти в маршрутках, на зупинках, в ліфтах.

Формат А3 краще сприймається на відстані. Таку рекламу можна розташовувати як на вулиці, так і в великому приміщенні.

 

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

Написати в viber Написати в Telegram

 

 Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Запустили онлайн-калькулятор для швидких розрахунків.
  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Повертаємо кешбек з кожного замовлення.