Брендволи, фотозони

Виготовлення фотозон, прес-волів і бренд-волів в Одесі

Brand wall або press wall — це великий каркас, на який натягнуто банерне полотно. Логотип на такій стіні — це найкраща іміджева реклама, важлива частина грамотного просування бренду.

У друкарні New Media можна придбати конструкцію для бренд-волла, а також замовити друк банерного полотна.

Друкарня виконує друк на міцній банерній тканині. Матеріал не боїться вологи, не вигорає на сонці, не рветься і не мнеться, тому фотофон служитиме вам не один раз. 

Зазвичай у банерному полотні роблять отвори — люверси. Вони потрібні для того, щоб прикріпити полотно до рами-основи конструкції.

Площа фотофону може коливатися до 3 до 20 квадратних метрів. При цьому ця складна конструкція досить легка, її транспортування не завдає клопоту.

 

Де та як використовують бренд-воли й прес-воли?

Будь-який світський захід — це інтерв’ю, фотосесія та обов’язковий звіт в соцмережах. Отже, тут не обійтися без бренд-волу: фону з символікою заходу.

Подібні банери — обов’язковий атрибут:

 • виставок і презентацій,
 • конференцій і форумів,
 • майстер-класів та тренінгів,
 • фестивалів і світських вечірок.

На прес-волі найчастіше розміщують логотипи партнерів і спонсорів, імена спікерів та іншу важливу інформацію. На такому тлі проводять фотосесії, знімають репортажі й беруть інтерв’ю.

Бренд-вол конструктивно не відрізняється, але найчастіше служить для промо-акції однієї компанії: на ньому зображений або логотип організатора, або назва заходу, або реклама головного товару. Бренд-вол може бути встановлений на сцені в якості фотофону для всієї події або слугувати стендом однієї конкретної компанії на виставці.

До речі, гарний куточок для фотографій потрібен не тільки на громадських заходах. Яке дитяче свято, день народження, весілля, корпоратив обійдеться без стильно прикрашеної фотозони? Це особливо важливо, якщо ви замовляєте аніматорів: піратів, принцес, героїв мультфільмів — або проводите тематичну вечірку. Ми з радістю допоможемо вам оформити місце для фотографування так, щоб всі гості залишилися задоволені!

Для замовлення бренд-волів і фотозон дзвоніть:
+380678347770
+380487347770
або пишіть [email protected]

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

 

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

 • Перевіряємо макет на готовність до друку.
 • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
 • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
 • Можлива робота вночі й на вихідних.
 • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
 • Інформуємо про готовність замовлення.
 • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися