Блокноти

Виготовлення та друк блокнотів в Одесі

Друкарня New Media спеціалізується на друкуваннi блокнотів малими та середніми тиражами. Мінімальний наклад — від 1-го екземпляра.

Ви можете вибрати відповідний формат і тип палітурки. Блокнот можна склеїти, зібрати на металеву пружину чи скріпити скобою. Він може бути в м’якій або твердій обкладинці. Обкладинку можна додатково облагородити лаком або фольгою.

Сторінки блокнота можуть бути білими або з якимось візерунком. Також можна додавати всередину будь-які вставки за вашим бажанням: календарні сітки, блоки з корисною інформацією, рекламою, кольоровими або чорно-білими зображеннями.

DSC03015

Блокнот, відомий на Заході як Notebook, — невеликий зошит для записів і нотаток.

Блокноти щільно увійшли до нашого життя. Незважаючи на наявність усіляких гаджетів та девайсів блокнотами, як і раніше, користується величезна кількість людей: власники компаній, офісні співробітники, бухгалтери, менеджери з продажу, архітектори, художники… Цей список можна продовжувати довго.

Хочете зробити хороший корпоративний подарунок, який буде корисним тривалий період? Даруйте блокнот — не помилитесь.

Блокнот допоможе підтримувати імідж вашої компанії. Так, саме так. Ви можете перетворити його на працелюбного помічника відділу продажів. Для цього потрібно лише нанести логотип та контактну інформацію на кожну сторінку. Якщо ви дістанете такий блокнот на діловій зустрічі, його фірмову обкладинку побачать всі учасники, а кожен вирваний листок стане ненав’язливим носієм вашої реклами.

Формат А5 — найбільш поширений розмір блокноту. Чим він добрий? Він може вміщувати велику кількість записів і при цьому поміщатись у сумці. Навіть у жіночій!

Друкарня New Media подбає про те, щоб ваші блокноти виглядали гідно. До ваших послуг великий вибір дизайнерського паперу, найновіше обладнання та команда досвідчених перфекціоністів.

Пишіть нам на пошту:
[email protected]
Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

Печать фирменных блокнотов Печать блокнотов в Одессе Печать блокнотов с логотипом заказать печать блокнотов в одессе

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися