Блокноти

Блокнот, відомий на Заході як Notebook, — невеликий зошит для записів і нотаток.

Блокноті щільно ввійшли в наше життя. Незважаючи на наявність всіляких гаджетів і девайсів блокнотами як і раніше користується велика кількість людей: власники компаній, офісні робітники, бухгалтери, менеджери по продажах, архітектори, митці… Цей список можна продовжувати довго.

Хочете зробити хороший корпоративний подарунок, який буде корисним тривалий час? Даруйте блокнот — не прогадаєте.

Формат А5 — найбільш поширений розмір блокнота. Чим він добрий? Він може містити велику кількість записів і при цьому поміщатися в сумочці. Навіть в жіночій!

Блокнот може продавати й слугувати для підтримання іміджу компанії. Так, це дійсно так. Ви можете перетворити його в працьовитого помічника вашого відділу продажів, треба тільки нанести логотип і контактну інформацію на кожну сторінку. Якщо ви дістаєте такий блокнот на діловій зустрічі, то його фірмову обкладинку побачать усі учасники, а кожен вирваний аркуш стане ненав’язливим носієм вашої реклами.

 

Виготовлення й друк блокнотів в Одесі

Друкарня New Media подбає про те, щоб ваші блокноти виглядали гідно. До ваших послуг великий вибір дизайнерського паперу, нове обладнання та команда досвідчених перфекціоністів.

Друк фірмових блокнотів з логотипом відкриває величезні простори для творчості. Дизайн цього виробу може розказати оточуючим про філософію вашої компанії, а завдяки ретельно продуманим дрібницям володар блокнота не раз зі вдячністю пригадає того, хто його подарував.

Ви можете вибрати відповідний формат и тип палітурки. Сторінки можуть бути чистими або з розміткою (календар, щоденник, блоки з корисною інформацією, рекламними чи мотивуючими зображеннями). Обкладинку можна доповнити тисненням та фольгуванням, прозорими віконцями, карманами та іншими декоративними елементами.

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

Написати в viber Написати в Telegram

DSC03015Печать фирменных блокнотов Печать блокнотов в Одессе Печать блокнотов с логотипом заказать печать блокнотов в одессе

 Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Запустили онлайн-калькулятор для швидких розрахунків.
  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Повертаємо кешбек з кожного замовлення.