Дипломи, грамоти

замовити онлайн дешевше

Друк дипломів, грамот і сертифікатів в Одесі

Дипломи — індивідуальна нагорода з індивідуальним підходом.

Дипломи, грамоти та сертифікати — це не прості візитні картки чи бланки. Кожен екземпляр є персоніфікованою нагородою та підтвердженням особистих досягнень тієї чи іншої людини. А значить, виготовлення та дизайн іменних дипломів/грамот потребують особливого підходу та високої якості виконання.

 

Друк дипломів, грамот і сертифікатів на замовлення

печать дипломов и сертификатов малыми тиражами

Стандартний формат для таких нагород — А4. Але в нас ви можете замовити виготовлення дипломів і сертифікатів, друк грамот будь-якого розміру та форми. Після друку сертифікат можна доповнити:

Додаткова обробка не лише прикрасить документ, а й зробить його міцнішим. Наприклад, отримавши диплом із щільною ламінацією, майстер зможе пред’являти його своїм клієнтам і не побоюватися, що документ постаріє та втратить презентабельний вигляд.

 

Матеріали для друку дипломів, грамот і сертифікатів:

 • Крейдований папір
  Це класика. Щільний папір з гладкою або рельєфною поверхнею виглядає дуже презентабельно.

 • Дизайнерський картон
  VIP-варіант. Підходить для особливо важливих випадків, коли потрібно підкреслити престиж і ексклюзивність нагороди.

 

Ми можемо зробити партію однакових дипломів із полями для заповнення вручну або тираж зі змінними даними. У другому випадку на кожному дипломі вже буде надруковано потрібне прізвище, ім’я, дата, назва курсу та ін. Вам не доведеться вручну вписувати інформацію про кожного учня. Такий диплом виглядає більш солідно.

Зовнішній вигляд диплома чи грамоти багато говорить про установу або компанію, яка його вручила. Це не просто нагорода за навчання. Це — візитна картка, якою будуть хвалитися друзям та близьким, колегам та партнерам. І якщо сертифікат надрукований на привабливому матеріалі з повнокольоровим зображенням, фольгуванням та ламінацією — це краще за тисячу слів показує високий рівень компанії, яка проводить навчання, тренінги або курси.

 

Надрукувати грамоти та дипломи в Нью Медіа

Якщо ви вручаєте дипломи, сертифікати або грамоти, остарайтеся зробити цей момент максимально урочистим. Замовляйте друк дипломів у друкарні New Media і ми подбаємо про те, щоб вони виглядали гідно.

Шукаєте, де можна замовити грамоту, диплом чи сертифікат за індивідуальним макетом? До ваших послуг великий вибір дизайнерського паперу, найновіше обладнання та команда досвідчених перфекціоністів.

Пишіть нам на пошту:
[email protected]
Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

 

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

 • Перевіряємо макет на готовність до друку.
 • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
 • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
 • Можлива робота вночі й на вихідних.
 • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
 • Інформуємо про готовність замовлення.
 • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися