Дипломи, грамоти

Отримання диплома — це не просто фінал навчання. Пам’ятаєте, як тремтить все всередині, коли в залі звучить ваше ім’я і ви йдете отримувати заповітний документ? І неважливо, скільки вам років! І отримання диплома в 23 роки, і вручення сертифікату про закінчення курсів в 38 років, і нагородження почесною грамотою в 65 — ці моменти назавжди залишаються в пам’яті.

Зовнішній вигляд диплома або грамоти багато говорить про установу або компанію, яка його вручила. Це не просто нагорода за навчання: це візитна картка, якою будуть хвалитись друзям і близьким, колегам і партнерам. І якщо сертифікат надрукований на красивому матеріалі з повнокольоровим зображенням, фольгуванням і ламінацією — це краще тисячі слів показує високий рівень компанії, яка проводить навчання, тренінги чи курси.

Якщо ви вручаєте дипломи, сертифікати або грамоти, то постарайтеся зробити цей момент максимально красивим. Замовляйте друк дипломів в друкарні New Media. Це гарантія того, що поліграфія буде виглядати солідно і професійно.

 

Матеріали для друку дипломів, грамот і сертифікатів

 • Крейдований папір
  Це класика. Щільний папір з гладкою або рельєфною поверхнею виглядає дуже презентабельно.

 • Дизайнерський картон
  VIP-варіант. Підходить для особливо важливих випадків, коли потрібно підкреслити престиж і ексклюзивність нагороди.

 

Друк дипломів, грамот і сертифікатів в Одесі

Стандартний формат — А4. Але у нас ви можете замовити виготовлення дипломів, сертифікатів і грамот будь-якого розміру і форми. Після друку сертифікат можна доповнити:

Додаткова обробка не тільки прикрасить документ, але і зробить його більш міцним. Наприклад, отримавши диплом з ламінуванням, майстер зможе пред’являти його своїм клієнтам і не побоюватися, що документ постаріє і втратить презентабельний вигляд.

Ми можемо зробити партію однакових дипломів з полями для заповнення вручну або тираж з персональними даними. В другому випадку на кожному дипломі вже буде надруковано прізвище, ім’я, дата, назва курсу та ін. Вам не доведеться вручну вписувати інформацію про кожного учня. Такий диплом виглядає більш солідно.

Потрібен диплом, сертифікат або грамота? Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770
чи пишіть [email protected] 

Написати в viber Написати в Telegram

 Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

 • Запустили онлайн-калькулятор для швидких розрахунків.
 • Перевіряємо макет на готовність до друку.
 • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
 • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
 • Можлива робота вночі й на вихідних.
 • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
 • Інформуємо про готовність замовлення.
 • Повертаємо кешбек з кожного замовлення.