Цифровий друк листівок будь-яким тиражем | Виготовлення листівок в Одесі

Листівки

Листівки — це один з найдавніших видів поліграфії, що веде свою історію з середини XIX сторіччя. Сьогодні сфера їх використання величезна. В першу чергу, вони слугують для вітань і запрошень. Друкарні регулярно виконують друк новорічних листівок, листівок «З днем народження», вітань з ювілеями, весіллями та народженням дитини. Користуються попитом кумедні листівкиприколи, туристичні листівки з пейзажами та зізнання в коханні.

Але це ще не все! Вже з початку ХХ століття поштова листівка стала носієм реклами: на неї поміщали логотипи компаній, назви магазинів, готелів, кафе й ресторанів. В цьому сенсі мало що змінилось за сто років, и зараз листівка може слугувати засобом реклами й просунення, якщо вона оформлена належним чином.

Відкриваєте ресторан? Зробіть стильні листівки та розішліть їх тим, кого бажаєте запросити. Хочете привітати своїх партнерів на Новий рік? Замовте друк корпоративних листівок і додайте їх до новорічних подарунків. У майстрів, що займаються виготовленням витворів ручної роботи, давно стало хорошим тоном додавати до замовлень маленькі листівочки-сувеніри відповідної тематики з теплими словами й контактною інформацією.

 

Цифровий друк листівок на замовлення в Одесі

Друкарня New Media займається виготовленням листівок з неповторним дизайном. Ваші адресати запам’ятають їх якщо не назавжди, то надовго. В нас є великий вибір дизайнерського паперу, найновіше обладнання й команда досвідчених перфекціоністів, готових взятись за замовлення будь-якої складності.

Для друку листівок найчастіше за все використовується крейдований папір підвищеної щільності (від 250 г/м2) або тонкий картон. Можна використовувати й різні види дизайнерського паперу. Формат може бути будь-яким. А вітання можна надрукувати:

  • на внутрішньому боці листівки,
  • на окремому вкладиші, який вкладають чи вклеюють в листівку.

А ще мы наполегливо радимо використовувати фольгування! Золотий, срібний логотип чи зображення, яке переливається різними кольорами и виблискує на сонці, — така обробка в десятки разів збільшує привабливість листівки, робить її вигляд більш завершеним. Такий сувенір виглядає стильно й дорого!

Ми виконуємо цифровий друк листівок малим тиражем, від 1 екземпляра. Можемо надрукувати пробний зразок.

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

 

печать открытокзаказать печать открытокПечать открыток в Одессе