Встановлення люверсів

Встановлення люверсів в друкарні являє собою укріплення кільцем отворів в папері, картоні, тканині чи вінілі, що оберігає матеріал від розриву. Сам термін походить від голландського слова leuvers, яке означає отвір в вітрилах чи снастях, що обметаний ниткою. Спершу люверси отримали поширення у взуттєвому виробництві та шкіргалантереї: їх використовують при створенні одягу, сумок, гаманців, ременів. Такий люверс складається з двох частин: втулки й шайби, навколо якої затискаються її краї.

В поліграфії частіше використовують люверсні колечка з пластмаси, латуні чи іншого металу, які називаються пікколо. Кільця виглядають як тонкі довгасті трубочки, що при оформленні поліграфічного продукту розміщують з обох боків отвору й скріплюють між собою. Діаметр пікколо звичайно не перевищує 5,5 міліметрів.

Процес установки складається з трьох етапів: пробивання отвору в матеріалі, встановлення люверса і його запресування. Після цього в отриманий отвір можна протягнути стрічку, нитку, мотузку або дріт, не побоюючись розриву.

В друкарні New Media можна встановити люверси на паперові пакети, бирки, настінні календарі, таблиці-вертушки, оригінальні візитки, буклети з тонкого картону та іншу поліграфію.

Зробити замовлення в друкарні New Media в Одесі дуже просто. 

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770