Хенгери - Типография New Media

Хенгери

Дорхенгер (від англ. door hanger) — це паперова табличка з отвором круглої форми, яку вішають на дверну ручку. Найчастіше хенгер використовується в готелях для інформування персоналу, що в даний момент гостя турбувати не варто. Окрім цього хенгер дуже часто використовують в якості рекламного носія. Він дуже ефективний. Якщо повз звичайні рекламні флаєри, розкидані на столі, людина може пройти з байдужістю, то при розміщенні їх на ручці двері візуальний контакт неминучий.

Рекламні хенгери на двері друкують на папері щільністю від 80 до 350 г/м2, зображення наносять на одну або обидві сторони. Висічка під дверну ручку може бути двох типів: відкритого типу з гачком і закритого з кільцем.

 

Як замовити хенгери в Одесі?

Все просто: ви надсилаєте нам макет, ми оговорюємо матеріали й тираж, робимо прорахунок вартості. Після цього макет відправляється в друк, а за 1-2 дні водій друкарні New Media привозить готове замовлення прямо в ваш офіс.

Створюючи макет хенгерів на дверні ручки, треба врахувати специфіку цієї рекламної площадки. Варто зробити його цікавим і таким, що добре запам’ятовується.

При розробці макета важливо врахувати наступні моменти:

  • в ідеалі, дизайн хенгера має перекликатись з фірмовим стилем компанії (шрифти, кольори),
  • інформація повинна бути грамотно структурованою, щоб з першого ж погляду привернути увагу цільової аудиторії, змусити людину зупинитись і прочитати все більш уважно,
  • великим шрифтом — інформація про знижки, новинки чи акції,
  • обов’язково вказуйте джерела додаткової інформації: сайт, сторінки в соцмережах,
  • розміщуйте QR-код для швидкого доступу до інформації зі смартфону й інших мобільних девайсів.

Друк хенгерів в нашій друкарні здійснюється на тонкому крейдованому папері, м’якому чи щільному картоні будь-яким тиражем. Щоб подовжити строк служби, можна після друку виконати ламінування рекламного дорхенгера.

Ціна хенгера залежить від матеріалу й форми.

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

Ми разом знайдемо оптимальний варіант на будь-який бюджет.