Iндивідуальна упаковка

Друкарня New Media спеціалізується на виготовлені картонної упаковки методом цифрового друку. Картон може бути як крейдований, так і дизайнерський. Будь-який тираж.

Нещодавно ми запустили першу на Півдні України інноваційну цифрову машину для оздоблення упаковки та іншої поліграфічної продукції — MGI JetVarnish 3DS & iFoil-S. Вона дозволяє наносити вибірковий лак та фольгу на упаковку, виділяти задані області, додавати фантастичні 3D-ефекти — виробляти продукцію преміум-якості. Всі операції виконуються цифровим способом. Це означає, що після попередньої підготовки до друку, макет відразу ж відправляється в роботу. Ви не витрачаєте час і гроші на виготовлення кліше або фотовивiд.

Упаковка для кондитерських виробів, для духів і косметики, для лампочок, пультів і телевізійних приставок, подарункова й сувенірна упаковка — от невеликий список тієї продукції, яку ми можемо виробляти.

 

Чому так важливо приділити увагу упаковці?

Згідно відомостям Business Insider, формування першого враження про товар займає приблизно 7 секунд.

Упаковка продукту є обличчям бренда. Вона грає величезну комунікативну роль, слугує ефективним механізмом просунення торгової марки, виступає інструментом позиціонування й сприяє впізнаванню товару.

Упаковка працює на компанію при створенні каталогів і вітрин, в точках продажу, в руках споживача й під час безпосереднього використання товару. Привабливий дизайн коробки змушує покупця припустити, що її вміст його не розчарує. Продумане оформлення здатне приносити користь компанії навіть після продажу товару. Близько 52% онлайн-покупців заявили, що з великою вірогідністю знов зроблять замовлення там, де їм запропонували красиво упакований товар.

 

Якою має бути упаковка, яка добре «продаватиме» ваш товар?

Привабливою та впізнаваною. Вона повинна виділяти товар з маси аналогічної продукції. При розробці дизайну важливо враховувати специфіку продукту, його вартість, фірмовий стиль торгової марки.

Інформативною. Упаковка має точно и максимально повно інформувати покупця про продукт, який міститься всередині.

Зручною. Важливим критерієм є комфорт: легкість транспортування, простота відкриття, можливість повторно закрити коробку. Написи повинні легко читатись, щоб людині було видно, з чим вона має справу.

Відповідною. Упаковка має відповідати товару: дорогі продукти необхідно подавати покупцю належним чином, а якщо мова йде про прості речі, не варто завищувати їх ціну тарою преміум-класу. В середньому, рекомендовані витрати на оформлення складають не більш 7-10 відсотків від загальної вартості.

 

Вам потрібна упаковка, але ви не знаєте, з чого почати? Ми допоможемо розробити функціональне, зручне й привабливе оформлення вашої продукції.

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

Написати в viber Написати в Telegram

 

изготовление упаковки

упаковка с лаком и фольгой

индивидуальная упаковка

IMG_9770  

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Повертаємо кешбек з кожного замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися