Картонні коробки під замовлення

Брендована коробка — це невід’ємна частина успішного бізнесу, яка не тільки захищає ваш продукт, але і є важливим елементом брендингу. Виробництво картонних коробок — це процес, який потребує професійного підходу, а отже, замовляти його необхідно у спеціалізованої компанії.

У статті ми розповімо про можливості друку коробки на замовлення та як замовити картонну упаковку у друкарні. Якщо ви шукаєте надійного виробника для вашої упаковки, цей матеріал для вас.

 

Виготовлення картонної упаковки в New Media

У друкарні New Media ви можете виготовити картонні коробки під замовлення методом цифрового друку. Картон може бути як крейдований, так і дизайнерський. Будь-який тираж.

Нещодавно ми запустили першу на Півдні України інноваційну цифрову машину для оздоблення упаковки та іншої поліграфічної продукції — MGI JetVarnish 3DS & iFoil-S. Вона дозволяє наносити вибірковий лак та фольгу на упаковку, виділяти задані області, додавати фантастичні 3D-ефекти — виробляти продукцію преміум-якості. Всі операції виконуються цифровим способом. Це означає, що після попередньої підготовки до друку, макет відразу ж відправляється в роботу. Ви не витрачаєте час і гроші на виготовлення кліше або фотовивiд.

Упаковка для кондитерських виробів, для духів і косметики, для лампочок, пультів і телевізійних приставок, подарункова й сувенірна упаковка — от невеликий список тієї продукції, яку ми можемо виробляти.

изготовление упаковки

 

Чому так важливо приділити увагу упаковці?

Згідно відомостям Business Insider, формування першого враження про товар займає приблизно 7 секунд.

Упаковка продукту є обличчям бренда. Вона грає величезну комунікативну роль, слугує ефективним механізмом просунення торгової марки, виступає інструментом позиціонування й сприяє впізнаванню товару.

Упаковка працює на компанію при створенні каталогів і вітрин, в точках продажу, в руках споживача й під час безпосереднього використання товару. Привабливий дизайн коробки змушує покупця припустити, що її вміст його не розчарує. Продумане оформлення здатне приносити користь компанії навіть після продажу товару. Близько 52% онлайн-покупців заявили, що з великою вірогідністю знов зроблять замовлення там, де їм запропонували красиво упакований товар.

Отже, виготовлення брендованої упаковки — це саме той процес, якому треба приділити особливу увагу.

 

Переваги картонної упаковки

Картонна упаковка це один із найпопулярніших способів упаковки товарів, який має безліч переваг перед іншими видами упаковки. Ось кілька із них:

 • Екологічність. Картон є одним із найбільш екологічно чистих матеріалів для пакування. Його можна переробляти та використовувати повторно.
 • Легкість та міцність. Картонні коробки можуть витримувати значні вагові навантаження та механічні пошкодження.
 • Різноманітність. У картонну коробку можна запакувати товар будь-якого розміру та форми. Крім того, вони можуть бути брендовані та прикрашені відповідно до індивідуальних вимог.
 • Економічність. Картонна упаковка коштує дешевше за інші види упаковки. Вона мало важить і не займає багато місця під час транспортування.
 • Зручність. Коробки легко складаються і можуть зберігатися у складеному стані. Вони легко маркуються, на них можна наносити всю необхідну інформацію про товар, що спрощує логістичні процеси.

Як бачимо, картонна упаковка універсальний помічник у вашому бізнесі, адже вона просто незамінна, як у питаннях транспортування, так і звичайного пакування.

 

Якою має бути упаковка, яка добре «продаватиме» ваш товар?

Привабливою та впізнаваною. Вона повинна виділяти товар з маси аналогічної продукції. При розробці дизайну важливо враховувати специфіку продукту, його вартість, фірмовий стиль торгової марки.

Інформативною. Упаковка має точно и максимально повно інформувати покупця про продукт, який міститься всередині.

Зручною. Важливим критерієм є комфорт: легкість транспортування, простота відкриття, можливість повторно закрити коробку. Написи повинні легко читатись, щоб людині було видно, з чим вона має справу.

Відповідною. Упаковка має відповідати товару: дорогі продукти необхідно подавати покупцю належним чином, а якщо мова йде про прості речі, не варто завищувати їх ціну тарою преміум-класу. В середньому, рекомендовані витрати на оформлення складають не більш 7-10 відсотків від загальної вартості.

Вам потрібна упаковка, але ви не знаєте, з чого почати? Ми допоможемо розробити функціональне, зручне й привабливе оформлення вашої продукції.

Бажаєте замовити виготовлення картонної упаковки?

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

упаковка с лаком и фольгой

индивидуальная упаковка

IMG_9770 

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

 • Перевіряємо макет на готовність до друку.
 • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
 • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
 • Можлива робота вночі й на вихідних.
 • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
 • Інформуємо про готовність замовлення..
 • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися