Тигельнi преси

Тигель ML 750 — це промисловий прес, призначений для внутрішньої висічки, висічки по контурах, вирубки, бігування й перфорації. Він виконує профільну обробку матеріалів, максимальний формат яких складає 750 на 510 міліметрів.

Тигельний прес обробляє шкіру, пластик, картон, щільний картон, папір і багатошаровий папір. Агрегат базується на станині з цільного лиття, що забезпечує йому феноменальну стійкість і максимальну несприйнятливість до вібрації, яка виникає в процесі вирубки чи перфорації.

ML 750 використовується в основному для висікання упаковки, бирок, хенгерів, карт Таро та інших виробів складної форми.

А ще в нашій друкарні встановлено унікальний тигельний прес Heidelberg Original, якому вже майже 100 років! Цей раритетний прес є результатом роботи компанії Heidelberger Druckmaschinen AG, яка з 1850 року є провідним виробником друкарського обладнання. Саме компанія Heidelberg першою розробила та випустила преси, які стали популярними в друкованій індустрії.

Перша модель тигельного преса Heidelberg була представлена на початку XX століття і набула широкого визнання завдяки своїй високій продуктивності та надійності. З часом компанія Heidelberg постійно покращувала свої тигельнi преси, впроваджуючи нові технології і підвищуючи якість і точність роботи.

Наш тигельний прес Heidelberg Original є спадщиною багатої історії друку та продовжує служити надійним та ефективним інструментом для створення якісних друкованих виробів.

 

Потрібна висічка? 

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram
виготовлення упаковки малими тиражами
 

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися