Ламінатори

Ламінатор FOLIANT 400S

Це напівавтоматичний агрегат рулонного зразку,який використовують в друкарнях для ламінування друкованих аркушів.

Друкована продукція завантажується в ламінатор FOLIANT 400S вручну, а вжеготові аркуші розділяються автоматично.

Максимальний формат аркушів, що ламінуються, складає 380 міліметрів на 580міліметрів.Конструкція ламінатора складається зі станку, столу модульного типу й приймачаготових аркушів. Сировиною для роботи слугує поліпропіленова плівка (глянцева таматова), товщина якої складає від 24 мікрометрів до 30 мікрометрів. Ламінаторздатен обробляти папір, щільність якого не перевищує 350 грамів на квадратнийметр. В залежності від виду оброблюваного паперу чи картону здійснюється плавнерегулювання температурних режимів. Двостороннє ламінування потребує двохпрогонів.

Хромовані вали станка мають внутрішній нагрів, температура якогопідтримується на стабільному рівні.

Ламінатор конвертний Royal Sovereign NPH 1200N

У нашій друкарні встановлено вiсiм конвертних ламінаторів Royal Sovereign NPH 1200N.

Ламінатор Royal Sovereign призначений для професійного ламінування поліграфічної продукції в середніх і великих об’ємах. Максимальний формат друкарських аркушів, що закатуються в пластик, — А3.
Максимальна ширина аркуша, що ламінується, — 330 міліметрів.

Процес реалізується за участю двох гарячих валів (внутрішній нагрів) і двох холодних валів (охолодження при виході). Аркуш формату А3 ламінується протягом 25 секунд.

Опції фольгування й ламінування регулюються за допомогою вбудованих датчиків. Відповідні програми контролюють швидкість ламінування й встановлюють шість температурних режимів.

Апарат оснащений інтелектуальною системою відключення робочого режиму, яка оберігає вали від потенційних пошкоджень і деформацій, а також рідкокристалічним дисплеєм.

Ламінатор нагрівається протягом 6-7 секунд. Максимальна товщина ламінаційного матеріалу (плівка — поліетилентерефлатат, поліестер, поліпропилен чи полівінілхлорид) складає 250 мікрометрів. Максимальна швидкість реалізації ламінування — 1100 міліметрів на хвилину. Максимальна товщина аркуша, що оброблюється, — 3 міліметри.

Ламінатор обладнаний реверсом зворотного хода, процесором Micom, що здійснює цифровий контроль температурних режимів, і охолоджуючим вентилятором.

Вам необхідно щось заламінувати? 

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

Написати нам в Viber Написати нам
в Telegram

заказать полиграфию с ламинацией

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

 • Перевіряємо макет на готовність до друку.
 • Здійснюємо безкоштовну доставку
  по Одесі
  .
 • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
 • Можлива робота вночі й на вихідних.
 • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
 • Інформуємо про готовність замовлення.
 • Не вірите? Перегляньте відгуки наших
  клієнтів
  .
Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися