Упаковка iз мікрогофри

Виготовлення упаковки з мікрогофрокартону в Одесі

Потрібно виготовити міцну упаковку для товару, але ви не знаєте з чого почати? Друкарня New Media допоможе розробити функціональну упаковку з мікрогофри для будь-якої продукції. Тираж — від 1 штуки.

Мікрогофрокартон — це двохшаровий чи трьохшаровий гофрований картон товщиною від 1,5 до 1,8 мм. Матеріал різниться за якістю плоских шарів і кольору (може бути бурий, білий і крейдований).

Це ідеальний матеріал для створення упаковки. Він надійно захищає все, що лежить усередині. Застосовується у харчовій, фармацевтичній та косметичній галузях промисловості. Підходить і для великих, і для невеликих виробів.

Але є один нюанс. Надрукувати на ньому яскраву, насичену та чітку картинку дуже складно. Пористий картон поглинає фарбу, як губка. Зображення виходить блідим та розмитим. Що ж робити? Як отримати міцну упаковку з повнокольоровим друком? Дуже просто. Зробити прикатування — надрукувати повнокольорове зображення на папері, плівці або тонкому картоні, а потім приклеїти його до мікрогофри.

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

 

коробки из микрогофрыDSC_1451

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися