Бонбоньєрки

Бажаєте порадувати гостей свого заходу і залишити в пам’яті приємний спогад? Подаруйте їм маленьку коробочку із сюрпризом — бонбоньєрку.

Друкарня New Media допоможе вам виготовити яскраві і незвичайні бонбоньєрки будь-якої форми та розмірiв. Тираж — від 1 штуки. Їх точно запам’ятають!


Так що ж таке бонбоньерка?

Бонбоньєрка — це красиво оформлена коробка для цукерок. Назва такої упаковки походить від французького слова bonbon, яке в перекладі означає «цукерка». Згідно весільним європейським традиціям бонбоньєрки дарують гостям на весіллі як знак вдячності за те, що вони відвідали урочистість. В цих вишуканих коробочках з картону гостям роздають мигдаль чи шоколад після церемонії.

Бонбоньєрки можна дарувати не тільки на весіллях, сфера їх використання значно ширше. Красиві коробочки з солодощами можна роздавати на семінарах, майстер-класах, презентаціях, виставках, урочистих відкриттях магазину чи салону. Всередину можна покласти не тільки частування, але й невеликий сувенір від вас особисто чи від вашої компанії. Така приємна дрібничка порадує клієнтів і потенційних партнерів

Бонбоньєрка може стати маленьким рекламним майданчиком для нанесення ваших контактних даних. А якщо ще додати якийсь qr-код, який буде вести на цікаве відео, то вона може викликати неабияке захоплення у гостя. Посилання може бути на відео, в якому молодята дякують гостям за те, що прийшли на весілля, або ж глава компанії каже вітальну промову. А раптом на вашому заході проходить якийсь квест? Можна дати посилання на умови гри, а можна зробити персональні QR-коди з лотереєю.

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

 

 

заказать бонбоньерки

DSC05611_02-1

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися