Чи хотіли б ви зазирнути за лаштунки друкарні? Побачити, що відбувається після того, як ви здійснили замовлення та очікуєте вашу продукцію? Пропонуємо вам на прикладі цифрової друкарні New Media дізнатись всі етапи того, як ваші ідеї перетворюються на реальність. Ми покажемо вам, як відбувається весь процес.
Повірте, це дуже захопливо. Готові?
Як працює друкарня New Media: iсторія одного замовлення
Крок 1: Запит та уточнення деталей
Уявіть собі, ви заходите до нашої друкарні (або пишете повідомлення онлайн), сповнені ентузіазму та ідей. Менеджер уважно вислуховує вас, уточнює всі деталі та підтверджує, що ми можемо все виготовити у зазначений термін. Після цього ви надсилаєте нам свій макет для друку.
Крок 2: Перевірка макета
Після того, як ви погодили всі деталі та надали макет, наш фахівець з додрукарської підготовки бере його на ознайомлення. Він уважно перевіряє ваш макет на відповідність усім вимогам друку. Якщо з макетом все добре та він добре підготовлений до друку, фахівець дає зелене світло на друк. Якщо в макет потрібно внести невеликі редагування, він робить це самостійно.
У випадку, коли макет вимагає серйозних змін, ми пропонуємо вам два варіанти: ви можете самостійно доопрацювати макет відповідно до наших рекомендацій або ми можемо внести необхідні корективи за додаткову оплату.
Крок 3: Передоплата
Перед початком роботи, ми попросимо вас внести 100% передплату. Ви можете оплатити замовлення онлайн за посиланням від нашого менеджера на платіжний сервіс або отримати рахунок для оплати через банк. Існує також можливість сплати готівкою, відвідавши наш офіс.
Для компаній передбачено підписання договору обслуговування. Також треба надати документи компанії.
У випадках, коли замовлення стосується виготовлення упаковки для товарів, що вимагають особливого маркування (алкоголь, косметика, парфуми, медикаменти), ми запитаємо у клієнта підтвердження наявності торгової марки для уникнення випуску підробленої продукції.
Отримавши передоплату, ми починаємо роботу над вашим замовленням. Наші спеціалісти готують файл до друку: додають відступи, лінії різання, зберігають у потрібному форматі.
Крок 4: Створення макета
Якщо у вас немає готового макета, не хвилюйтесь! Наш талановитий дизайнер створить його для вас, після внесення передоплати.
Вартість дизайну макета для друку розраховується окремо та не входить у вартість друку. Зазвичай дизайнер робить 3 різні варіанти дизайну на вибір.
Крок 5: Друк
Файл ставиться в чергу на виробництво. Уявіть, як ваш макет потрапляє в машину Konica Minolta, саме на ній друкується вся наша продукція, за винятком етикеток та наклейок у рулонах. Там він друкується на аркушах паперу або картону формату 330 x 487 мм (або 330 x 700 мм), які можуть бути як кольоровими, так і чорно-білими. Ця машина також може друкувати на деяких видах дизайнерського паперу, білій і прозорій плівці, самоклеючому папері.
Крок 6: Ламінування та обробка
Якщо вашу друковану продукцію потрібно додатково заламінувати, після друку друковані листи переносять у цех, де стоїть ламінатор. Ламінування — це нанесення спеціального покриття — матової, глянсової або soft-touch плівки. Після ламінування на виріб можна нанести вибірковий лак або фольгу за допомогою машини MGI JetVarnish 3DS & iFoil-S. Зазначимо, що лак і фольгу можна нанести лише поверх soft-touch ламінації.
Для нанесення лаку або фольги ми вставляємо в MGI необхідну фольгу, заливаємо лак, налаштовуємо параметри на комп’ютері та просто пропускаємо наші ламіновані аркуші через машину. На виході ми отримуємо аркуші з вибірковим лакуванням або фольгуванням, які готові до подальшої обробки.
Якщо ж ці процеси не потрібні, аркуші відправляють на різання.
Крок 7: Різання
Ламіновані аркуші відправляються на різання. Якщо потрібні прості прямокутні чи квадратні вироби, їх ріжуть за допомогою гільйотини: так ми отримуємо візитки, листівки, квадратні або прямокутні бирки, буклети та іншу просту продукцію.
Але якщо потрібні нестандартні форми, в дію вступають наші ріжучі плотери.
При роботі з папером та картоном ми зазвичай використовуємо плотер iECHO PK-0705 Plus, де стоїть ріжучий ніж, який прорізає друкований лист наскрізь. Так ми отримуємо картонні бирки нестандартної форми, нестандартні візитки, листівки, запрошення, картонну упаковку та іншу продукцію.
При роботі з самоклеючим папером ми використовуємо спеціальні невеликі плотери Graphtec з ножами, налаштованими таким чином, щоб вони прорізали тільки верхній шар паперу, не торкаючись клейової основи. Це дозволяє отримати аркуші з готовими для використання наклейками, прорізаними до підкладки. Ми так їх і віддаємо клієнтам прямо у листах. За запитом клієнта наклейки можуть бути вирізані окремо.
Зазначимо, що розмір робочої зони плотера iECHO PK-0705 Plus складає 490 на 690 мм, таким чином не можна порізати лист більшого розміру. У плоттер Graphtec можна вставити лише друкований аркуш формату до 330 x 487 мм.
Крок 8: Післядрукарська обробка
Коли продукція вже майже готова, надходить час для фінальних штрихів. Візитки, флаєри, листівки готові до видачі одразу ж після різання.
Але більш складні вироби можуть потребувати додаткової обробки. Наприклад, у бирки потрібно вставити люверси. Картонні коробочки — склеїти спеціальним скотчем. Блокноти чи календарі — зібрати на пружину чи скобу. Листівки зі згином — зігнути навпіл. Книжки зібрати на скобу, на пружину чи склеїти гарячим клеєм.
Кожен тип продукції має свій унікальний набір післядрукарських дій.
Тільки після виконання всіх необхідних операцій продукція упаковується та готується до видачі клієнтам.
Крок 9: Тигельні преси
Для великих обсягів продукції ми використовуємо тигельні преси. Це потужні машини, які вирізають (висікають) вироби будь-якої форми з паперу та картону, використовуючи спеціальні ножі.
У нас є два тигелі, які дозволяють значно прискорити процес завдяки використанню спеціально виготовлених на замовлення ножів будь-якої форми. Тигель ріже за допомогою спеціального ножа, який ми зазвичай замовляємо у партнерів. Ніж може бути будь-якої форми. У нашій друкарні є велика колекція готових ножів різної форми, які ми можемо використовувати у своїй роботі.
Форма ножа — це форма виробу у розвороті. Ніж встановлюється на одну з поверхонь тигеля та закріплюється спеціальним чином. Потім оператор тигеля поміщає в тигель аркуш паперу чи картону і придавлює його верхню частину тигеля. В результаті ми отримуємо вирізаний виріб потрібної форми. Максимальний розмір аркуша паперу або картону, який можна вставити в тигель, становить 700 на 500 мм. На тигелі ми можемо висікати всі матеріали, з якими працюємо на виробництві.
Тигельний прес не тільки вирізає форму виробу, але також може створювати біги — заглиблення для подальшого згинання матеріалу. Це додає гнучкість у виробничий процес, дозволяє легко формувати кінцевий виріб шляхом згинання або склеювання, залежно від вимог до дизайну та конструкції.
Після обробки на тигельному пресі поліграфічну продукцію можна:
- скласти руками (наприклад, самозбірна упаковка);
- склеїти;
- передати до іншого цеху для виконання додаткових операцій.
Крок 10: Упаковка та видача
Нарешті, після завершення всіх післядрукарських операцій, продукція запаковується та кладеться на стіл видачі замовлень. Логіст компанії забирає її та відправляє вам.
Етикетки та наклейки в рулонах
Особливе місце у нашій діяльності займає виготовлення етикеток та наклейок у рулонах. І якщо спочатку процес не дуже відрізняється, то на моменті друку все проходить інакше.
Як робиться друк наклейок?
Друк здійснюється на цифровому рулонному обладнанні Konica Minolta AccurioLabel 230. У машину завантажується рулон самоклеючого паперу або плівки шириною 330 мм, на якому друкуються наклейки або етикетки. Потім рулон прямує на порізку в рулонний плотер, який акуратно вирізає наклейки по контуру та видаляє зайвий матеріал.
Після цього процесу рулон ріжеться вздовж — на струмки. Так ми отримуємо окремі рулончики з етикетками або наклейками на них, з яких уже видалено не потрібний матеріал. Вони вже готові до використання. Їх можна запакувати та надіслати клієнту.
Таким чином, ми пропонуємо клієнтам вибір між друком етикеток в аркушах або рулонах. Якщо друкувати у рулоні, то мінімальний тираж становитиме 10 погонних метрів. Якщо в аркушах — один друкований аркуш формату 330 x 487 мм.
Це означає, що мінімальна кількість етикеток визначається кількістю одиниць, які можна розмістити на такому аркуші.
На якому папері друкують етикетки?
Етикетки в рулонах ми друкуємо на: папері, білій та прозорій плівці, а також на білому та бурому крафті. Етикетки в аркушах ми можемо надрукувати тільки на самоклеючому папері, білій або прозорій плівці. Додатково етикетки в аркушах можна заламінувати, нанести вибірковий лак чи фольгу. Цього, на жаль, не можна зробити з етикетками чи наклейками в рулонах.
Висновок
Кожен етап нашої роботи спрямований на те, щоб ви отримали високоякісну продукцію, яка повністю відповідає вашим очікуванням. Друкарня New Media використовує новітні технології та обладнання, щоб кожен проект був реалізований на найвищому рівні. Завітайте до нас, і ми допоможемо вам втілити ваші ідеї у реальність!
Пишіть:
[email protected]
Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770