Книжки

Замовити поліграфію

Бажаєте залишити мемуари своїм нащадкам? Хочете вразити сучасників своєю творчістю чи майстерністю? Надрукуйте свою книгу!

Друкарня New Media спеціалізується на друку книжок малими та середніми тиражами. Мінімальне замовлення — від 1 екземпляра.

Можливі види палітурки:

  • термоклейова,
  • на металеву пружину,
  • зшивання на скобу.

Книга може бути в м’якій або твердій обкладинці. Обкладинку книги можна заламінувати. Пропонуємо на вибір матову, глянсову або soft-touch ламінацію. Поверх ламінації можна нанести цифровий вибірковий лак або фольгу з 3D-ефектом, використовуючи наше найновіше інноваційне обладнання MGI. Для цього не потрібно додатково робити кліше. Книга з такою дивовижною обкладинкою перетвориться на витвiр мистецтва, який хочеться розглядати, торкатися, відчувати кожну букву. Мінімальний тираж, який можна замовити — 1 екземпляр.

Внутрішній блок книги може бути надрукований на крейдованому або офсетному папері. Друк може бути чорно-білим або повнокольоровим. 

 

Чому книги досі такі актуальні?

За своє життя звичайна людина читає кілька сотень книг та підручників. Незважаючи на те, що практично будь-який текст можна знайти в мережі Інтернет і прочитати з екрана комп’ютера або планшета, багато людей вважають за краще читати паперові книги, носити їх із собою і насолоджуватись дотиком до паперових сторінок.

Художня класика видається багатотисячними накладами, але є категорія книг, тираж яких становить від кількох одиниць до кількох сотень екземплярів. Такий варіант замовляють бізнес-тренери, коучі, консалтингові агенції, а також письменники-початківці, поети та публіцисти.

Для тренерів книга — це прямий доказ їхнього професіоналізму, який підвищує значущість майстра в очах клієнтів і партнерів. Автор опублікованої книги викликає довіру, люди готові платити більше за його семінари та майстер-класи, тому друк книг на замовлення в друкарні окупається дуже швидко.

Для авторів-початківців паперове видання — це можливість показати себе і поділитися своєю творчістю.

Друкарня New Media подбає про те, щоб ваша книга виглядала гідно. До ваших послуг найновіше обладнання та команда досвідчених перфекціоністів.

Пишіть нам на пошту:
[email protected]
Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

печать книг Печать книг в Одессе друк книг малими тиражами  

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися