Книжки

Бажаєте залишити мемуари своїм нащадкам? Хочете вразити сучасників своєю творчістю чи майстерністю? Надрукуйте свою книгу!

Друкарня New Media спеціалізується на друку книжок малими та середніми тиражами. Мінімальне замовлення — від 1 екземпляра.

Можливі види палітурки:

  • термоклейова,
  • на металеву пружину,
  • зшивання на скобу.

Книга може бути в м’якій або твердій обкладинці. Обкладинку книги можна заламінувати. Пропонуємо на вибір матову, глянсову або soft-touch ламінацію. Поверх ламінації можна нанести цифровий вибірковий лак або фольгу з 3D-ефектом, використовуючи наше найновіше інноваційне обладнання MGI. Для цього не потрібно додатково робити кліше. Книга з такою дивовижною обкладинкою перетвориться на витвiр мистецтва, який хочеться розглядати, торкатися, відчувати кожну букву. Мінімальний тираж, який можна замовити — 1 екземпляр.

Внутрішній блок книги може бути надрукований на крейдованому або офсетному папері. Друк може бути чорно-білим або повнокольоровим. 

 

Чому книги досі такі актуальні?

За своє життя звичайна людина читає кілька сотень книг та підручників. Незважаючи на те, що практично будь-який текст можна знайти в мережі Інтернет і прочитати з екрана комп’ютера або планшета, багато людей вважають за краще читати паперові книги, носити їх із собою і насолоджуватись дотиком до паперових сторінок.

Художня класика видається багатотисячними накладами, але є категорія книг, тираж яких становить від кількох одиниць до кількох сотень екземплярів. Такий варіант замовляють бізнес-тренери, коучі, консалтингові агенції, а також письменники-початківці, поети та публіцисти.

Для тренерів книга — це прямий доказ їхнього професіоналізму, який підвищує значущість майстра в очах клієнтів і партнерів. Автор опублікованої книги викликає довіру, люди готові платити більше за його семінари та майстер-класи, тому друк книг на замовлення в друкарні окупається дуже швидко.

Для авторів-початківців паперове видання — це можливість показати себе і поділитися своєю творчістю.

Друкарня New Media подбає про те, щоб ваша книга виглядала гідно. До ваших послуг найновіше обладнання та команда досвідчених перфекціоністів.

Пишіть нам на пошту:
[email protected]
Телефонуйте:
+380678347770
+380487347770

 

Написати нам в Viber Написати нам в Telegram

печать книг Печать книг в Одессе друк книг малими тиражами  

Чому ми називаємо себе ЗРУЧНОЮ ДРУКАРНЕЮ:

  • Перевіряємо макет на готовність до друку.
  • Здійснюємо безкоштовну доставку по Одесі.
  • За домовленістю з менеджером можлива відстрочка платежу до 30 днів.
  • Можлива робота вночі й на вихідних.
  • Відповідаємо на будь-які питання зрозумілою мовою.
  • Інформуємо про готовність замовлення.
  • Не вірите? Перегляньте відгуки наших клієнтів

 

 

 

Cookies

Коли ви використовуєте цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та Умовами користування сайтом. Погодитися