Блокнот, відомий на Заході як Notebook, — невеликий зошит для записів і нотаток.

Блокноті щільно ввійшли в наше життя. Незважаючи на наявність всіляких гаджетів і девайсів блокнотами як і раніше користується велика кількість людей: власники компаній, офісні робітники, бухгалтери, менеджери по продажах, архітектори, митці… Цей список можна продовжувати довго.

Хочете зробити хороший корпоративний подарунок, який буде корисним тривалий час? Даруйте блокнот — не прогадаєте.

Формат А5 — найбільш поширений розмір блокнота. Чим він добрий? Він може містити велику кількість записів і при цьому поміщатися в сумочці. Навіть в жіночій!

Блокнот може продавати й слугувати для підтримання іміджу компанії. Так, це дійсно так. Ви можете перетворити його в працьовитого помічника вашого відділу продажів, треба тільки нанести логотип і контактну інформацію на кожну сторінку. Якщо ви дістаєте такий блокнот на діловій зустрічі, то його фірмову обкладинку побачать усі учасники, а кожен вирваний аркуш стане ненав’язливим носієм вашої реклами.

 

Виготовлення й друк блокнотів в Одесі

Друкарня New Media подбає про те, щоб ваші блокноти виглядали гідно. До ваших послуг великий вибір дизайнерського паперу, нове обладнання та команда досвідчених перфекціоністів.

Друк фірмових блокнотів з логотипом відкриває величезні простори для творчості. Дизайн цього виробу може розказати оточуючим про філософію вашої компанії, а завдяки ретельно продуманим дрібницям володар блокнота не раз зі вдячністю пригадає того, хто його подарував.

Ви можете вибрати відповідний формат и тип палітурки. Сторінки можуть бути чистими або з розміткою (календар, щоденник, блоки з корисною інформацією, рекламними чи мотивуючими зображеннями). Обкладинку можна доповнити тисненням, прозорими віконцями, карманами та іншими декоративними елементами.

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
(067) 834 77 70
(048) 734 77 70

 

DSC03015