Прототипи перших афіш з’явились біля 4 тисяч років тому. До наших днів дійшли кам’яні й глиняні таблички, які возили з собою бродячі цирки. Вони розміщували їх по місту, щоб мешканці дізнавались про майбутні вистави.

Сьогодні афіша — ефективний рекламний інструмент, який допоможе проінформувати людей про концерт, семінар, майстер-клас, лекції, тематичний вечір чи захід.

Постер і плакат є її братами. Постерами часто прикрашають інтер’єри, а плакати використовують в агітаційних, рекламних, інформаційних чи учбових цілях.

Афіші дійсно працюють, але тільки якщо їх правильно розташувати. А повісити їх треба не просто в місцях масового скупчення людей, а там, де контакт з вашою цільовою аудиторією буде максимальним.

Коли заказуєте друк рекламних плакатів і афіш, важливо пам’ятати, що потенційний клієнт дивиться на неї лише кілька секунд, причому швидким поглядом, тому варто зробити її дизайн яскравим, привабливим і зрозумілим.

Афіші формату A4 и A5 — це ефективний носій інформації, який добре працює в невеликих приміщеннях. Їх варто розклеїти в маршрутках, на зупинках, в ліфтах.

Формат А3 краще сприймається на відстані. Таку рекламу можна розташовувати як на вулиці, так і в великому приміщенні.

 

Друк афіш, плакатів и постерів в Одесі

В друкарні New Media можна замовити друк рекламних афіш будь-якого формату й кількості. 

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

 

a1