Ящик з гофрокартону — універсальна упаковка, призначена для зберігання і транспортування товарів. Така тара успішно використовується компаніями, що працюють в харчовій, хімічній та легкій промисловості. Екологічно чистий матеріал не впливає на продукцію. Завдяки компактності й маленькій вазі він знижує вартість транспортування, дозволяє оптимізувати складську роботу.

Гофрокартон дуже зручний для виготовлення транспортної тари. Щільний хвилястий шар надає упаковці жорсткість, а картон захищає від продавлювання та інших пошкоджень. Коробка з гофрокартону витримує близько сотні циклів згинання-розгинання й може використовуватись багаторазово.

 

Як замовити тару з гофрокартону в Одесі

Друкарня New Media може запропонувати вам виготовлення ящиків з гофрокартону будь-яких розмірів і конфігурацій. Тираж — від 1 штуки.

Найбільш затребуваний і популярний вид такої упаковки — чотирьохклапанний гофрокороб. Виріб складається з трьох-або п’ятишарового гофрованого картону з чотирьохклапанним дном і кришкою. 

Якщо вам необхідна допомога наших спеціалістів з питань гофроупаковки, напишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770