Друкарня New Media спеціалізується на друці книг на замовлення, тираж — від 1 екземпляра.

За своє життя звичайна людина читає кілька сотень книг і підручників. Не дивлячись на те, що практично будь-який текст можна знайти в мережі Інтернет і прочитати з екрана комп’ютера чи планшета, багато людей віддає перевагу читанню паперових книжок, носячи їх з собою та насолоджуючись дотиком до паперових сторінок.

Художня класика видається багатотисячними тиражами, але є категорія книжок, тираж яких складає від декількох одиниць до пари сотень екземплярів. Такий варіант замовляють бізнес-тренери, коучі, консалтингові агенції, а також письменники-початківці, поети й публіцисти.

Для тренерів книга — це прямий доказ їх професіоналізму, який підвищує значущість майстра в очах клієнтів і партнерів. Він вселяє довіру, за його семінари й майстер-класи готові платити більше, тому друк книг на замовлення в друкарні окупається дуже швидко.

Для авторів-початківців паперове видання — це можливість показати себе та поділитись своєю творчістю.

 

Вартість друку книги в друкарні New Media в Одесі

Хочете залишити мемуари своїм нащадкам? Хочете вразити сучасників своєю творчістю чи майстерністю? Замовляйте в нас друк книг в м’якій чи твердій палітурці.

Типи палітурки:

  • термоклейова,
  • на металічній пружині,
  • зшивка на скобу.

Сьогодні кожен може дозволити собі надрукувати книгу. Ну, вже в одному екземплярі так точно. А ми можемо виготовити невеликий тираж методом цифрового друку. Особливості цієї технології — висока швидкість виконання замовлення й доступна ціна.

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

DSC00704