Календар — це відмінний корпоративний подарунок, який буде 365 днів нагадувати про ваш бренд.

Календар може бути не просто зручним інструментом планування поїздок, заходів і зустрічей, а й чудовою прикрасою вашого будинку або офісу. Настінний календар, прикрашений вашими сімейними фотографіями, на протязі року буде приносити вам посмішку. А яскравий і красивий перекидний корпоративний календар, напевно, прикрасить офіс ваших партнерів. Таким чином ваша реклама, слоган, логотип, адреса і телефон завжди будуть на увазі не тільки у співробітників офісу партнерів, але і їх клієнтів, які приходять до них в офіс.

У нашій друкарні New Media ви можете замовити індивідуальні календарні сітки на будь-який смак, гаманець і під будь-яку потребу. Календар для програмістів, стилістів, з цитатами, розумними думками, фотографіями Памели Андерсон… Наші можливості обмежені тільки вашою фантазією.

При виготовленні календарів ми використовуємо повнокольоровий цифровий друк. Листи скріплюються пластикової чи металевої пружиною. Повісити календар на стіну можна за допомогою спеціальної заклепки або планки з трикутником.

Ми виготовляємо:

  • Квартальні календарі.
  • Корпоративні календарі.
  • Настільні календарі.
  • Особисті календарі.
  • Планінги.
Знаєте який календар вам потрібен?

Пишіть нам на пошту [email protected] або телефонуйте за телефонами:
(067) 834 77 70
(048) 734 77 70

Нічого не розумієте в календарях? Ми вам допоможемо розібратися. Звертайтеся!

 

Календарь настенный перекидной Премиум А3 на пружине

Календарь настенный (планинг) раскладной на скобу А3

Календарь настенный перекидной, ежедневный с перфорацией