Замовити висічку поліграфії | Цифрова друкарня New Media в Одесі

Висічка

Висічка є однією з основних операцій, що виконуються в рамках післядрукарської обробки поліграфічної продукції. Вона здійснюється в друкарні при виготовленні вітальних листівок, канцелярських папок, кишенькових календарів, пластикових карток, гральних карт, POS-матеріалів, цінників, етикеток, наклейок, обгорток, книжкових обкладинок, кольєреток, ярликів, флаєрів, буклетів і всілякої упаковки.

Висічка — штанцювання чи вирубка — являє собою створення виробів складної форми з прямокутного аркуша паперу, картону, натуральної та штучної шкіри, пластика, плівки, фольги й інших матеріалів. Вона здійснюється ударом штампа по контуру.

Буває трьох видів:

— плоска — застосовується в ході обробки малих і середніх тиражів, використовуються плоскі ножі;

— ротаційна — дозволяє висікати складні зображення з допомогою циліндричних ножів, використовується при обробці великих тиражів;

— лазерна — робить можливою високу деталізацію зображень.

Висікальний штамп являє собою ніж певного фасону, який є елементом штанцювального преса з автоматичним, напівавтоматичним чи ручним приводом. Вони бувають рухомі, нерухомі, гнучкі чи литі. Для пробивання отворів різного діаметру, наприклад, отворів в паперових пакетах для протягування мотузкових ручок, в штампах використовуються пуансони. Всі штампи виготовляються індивідуально, в залежності від виду продукції.

Технологічний процес висічки такий: підготовка матеріалів до роботи, установка висікального штампа, приладка, висічка пресом, знімання готової продукції.

 

Висічка в друкарні New Media в Одесі

Вся висічка у нас здійснюється з допомогою Тигеля ML 750. Це сучасне професійне обладнання виконує профільну обробку матеріалів, максимальний формат яких складає 750 на 510 міліметрів.

В друкарні New Media ви можете замовити висічку будь-якого виду продукції. 

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

заказать высечку в одессе