ПЛОТЕРНА ПОРIЗКА В ДРУКАРНІ NEW MEDIA

У друкарні New Media плотерна порізка виконується за допомогою плотера Kongsberg V. Його базове призначення — виробництво пакувальної продукції, банерів та інших рекламних носіїв.
Пропонуємо плотерну порізку, бігування й перфорацію мікрогофрокартону, 3-х і 5-ти шарового гофрокартону, дизайнерського картону, палітурного й костерного картону, паперів, крафту, пінокартону, ПВХ, гуми, пластику, оракалу й інших матеріалів.

МИ ПРАЦЮЄМО З МАТЕРІАЛАМИ:

картон

ПАПІР і КАРТОН

Упаковка

Бiрки

Хенгери

Листівки

Фігурні вироби будь-якої форми

null

ПІНОКАРТОН

Вказівники

Постери

Дисплеї

Моделі будівель 

carton ondul gros plan, matriaux d’emballage

ГОФРОКАРТОН І МІКРОГОФРОКАРТОН

Гофроупаковка
Стенди для точок продажу
Лотки
Ящики
null

ПЛАСТИК І ПВХ

Коробки для подарунків і косметики

Папки для документів

Тенти від дощу й сонця

Фігурні елементи для зовнішньої реклами

null

ГУМА

Гумовi прокладки

Килимки для миші

Набійки для взуття

null

АДГЕЗИВНІ МАТЕРІАЛИ Й ВІНІЛ

Самоклеюча етикетка

Наклейки

Порізка оракалу й вінілу 

Наклейки з магнітного вінілу

null

ІНШІ МАТЕРІАЛИ

Зверніться до нас для тестування
site5
site16
site13
site12
site10
site9
site8
site2

ПЕРЕВАГИ ПЛОТЕРА

Висока якість, точність, надійність, простота в експлуатації.
Широкий набір інструментів дозволяє виконувати найрізноманітніші задачі —
від креслення на плівці до порізки прокладок.

01-1

Надійний

02

Працює без помилок

03

Продуктивний

04

Універсальний

05

Точний

06

Швидкий

ПРО НАС

New Media — це цифрова друкарня повного циклу, яка спеціалізується на виготовленні картонної упаковки.

Окрім цього ми приймаємо замовлення на всі види рекламної поліграфії. Ми можемо виготовити для вас будь-які види сучасної поліграфії: календарібуклети, візитки, флаєри, каталоги, наклейки, папки, афіші, меню, листівки й багато іншого. Також допоможемо з виготовленням упаковки для вашої продукції: спроектуємо й підберемо потрібний матеріал.

Досвідчена команда, сучасне обладнання, власне виробництво й контроль якості на всіх етапах — все це дозволяє нам створити продукцію, яка буде відповідати всім вашим сподіванням і вимогам.

New Media може виготовляти невеликi тиражі, здійснює доставку по Одесі, зберігає макети протягом 3-х років. Кожне замовлення контролюється на всіх стадіях технічного циклу, починаючи від надходження заявки на друк і закінчуючи доставкою готової продукції.

Оскільки ми є друкарнею повного циклу, то пропонуємо вам ціни без будь-яких додаткових націнок. Для партнерів, українських виробників і корпорацій ми надаємо особливі умови співпраці.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛОТЕРА

Базове призначення плотера Kongsberg V — виробництво пакувальної продукції, банерів та інших рекламних носіїв. Основними його рисами є простота в роботі і обслуговуванні, універсальність інструментарію, тривалий термін експлуатації (до декількох десятків років) і безпомилковість в діях.

Параметри плотера Kongsberg V: робочий формат аркуша — від 1680 мм до 3050 мм; максимальний розмір листа — від 1750 мм до 3420 мм.

Загальні параметри плотера Kongsberg V: точність позиціонування:  +-200 мкм; повторюваність: +-50 мкм; максимальна швидкість — 30 метрів в хвилину; максимальне прискорення — 3 метри в секунду; вертикальне зусилля притиску — 220 Н; одна вакуумна зона; стандартний кліренс траверси — 50 мм.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение