Виготовлення й друк наліпок і стікерів — популярна послуга друкарні New Media. Друкуємо будь-які види, тираж — від 10 екземплярiв.

Наклейки навколо нас. Ми впевнені, що якщо ви прямо зараз подивитесь навкруги, то побачити хоча б одну наліпку. На пляшці вина, банці з варенням, ноутбуці, машині, на підлозі торгового центра, блокноті, якійсь коробці чи упаковці. Вони настільки щільно увійшли в наше життя, що ми їх навіть не помічаємо.

Незважаючи на скромні габарити, наклейка є чудовим носієм інформації. Вона може:

  • швидко донести потрібні відомості до цільової аудиторії,
  • вплинути на «вторинну» аудиторію — колег, співробітників, бізнес-партнерів,
  • піднімати настрій цікавим дизайном і кумедним змістом.

 

Виготовлення та друк наклейок в Одесі

Сфера використання наклейок і стікерів величезна. Їх легко клеїти, вони практичні в застосуванні, коштують недорого й привертають увагу. Наліпки поміщають на вітрини й авто, вони працюють в якості вказівників, несуть інформаційне та декоративне навантаження. Ними брендують продукцію, упаковку, тару, пакети, конверти та багата іншого.

У вас власне виробництво, але замовляти індивідуальну упаковку для вас довго й дорого? В цьому разі ви можете замовити тираж звичайної фабричної упаковки, яка обійдеться значно дешевше, та брендувати її своїми фірмовими наліпками. Швидко, просто й недорого.

Ламаєте голову над корпоративним подарунком для свого партнера? Візьміть пляшку доброго коньяку та наклейте на неї корпоративну наліпку. Все. Подарунок готовий!

Ми можемо привести ще багато прикладів використання наклейок в маркетинговій справі та приватному житті. Але ви ж краще за нас знаєте, де зможете використати якісні, стильні й яскраві наклейки з максимальною користю для себе.

Друкарня New Media виконує цифровий друк наклейок і стікерів на папері-самоклійці. Вони можуть бути різної форми: наш ультрасучасний плоттер впорається з будь-якою задачею. Хочете сердечко, котика чи качку? Немає проблем. Наші можливості обмежені тільки вашою фантазією.

Також за вашим запитом ми можемо виготовити шильди (дуті наклейки). 

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

 

 

nakl