Бірдекелі чи костери — це щільні картоні підставки під келихи, які є в кожному поважному закладі.

Назва сталась від німецьких слів Bier — «пиво» і deckel — «кришка». Вперше бірдекелі з’явилися в 1880 році та являли собою фетрові кришечки для пивних келихів, які захищали напій від попадання пилу й комах. Власники друкарень швидко зрозуміли, наскільки вигідно друкувати щось на цих підставках, адже вони постійно знаходяться перед очима людини, яка розслабляється в барі, нікуди не поспішає та перебуває в хорошому настрої.

Сьогодні ставити чашку чи кружку прямо на стіл або барну стійку — це моветон. Звичайно, можна купити в найближчому супермаркеті стандартні підставки — безликі шматочки паперу чи пластику з написами «Drink me» або «Coffee». Але набагато вигідніше використовувати цю рекламну площадку в маркетингових цілях: оформити в фірмовому стилі, нанести логотип, адрес сайту й сторінок в соцмережах.

Виготовлення костерів с грамотним дизайном допоможе збільшити продажі. Наприклад, сидячи за столиком з кухолем пива, відвідувачі часто крутять в руках симпатичні картонні кружечки. І якщо погляд зачепиться за адресу сторінки в Інстаграмі (а якщо є QR-код — це взагалі ідеальній варіант), чому б їх не зазирнути туди, не помилуватись апетитними фотографіями закусок чи десертів і не збільшити своє замовлення?

Де ще використовувати бірдекелі?

  • З їх допомогою можна зробити рекламу партнерів вашого закладу. Це зручний інструмент просування нових брендів і товарів, анонсування фестивалів, ярмарків, концертів та інших масових заходів.
  • Фірмовий костер з логотипом — це іміджевий сувенір для клієнтів і працівників.
  • Ви знаєте, що є такий вид хобі — тегестологія? Це колекціонування костерів (бірдекерів) певної тематики. Красива підставка займе достойне місце в колекції туристів і мандрівників, створюючи найбільш ефективну рекламу вашого закладу.

Друк костерів (бірдекелеів) в Одесі

Друкарня New Media готова надрукувати підставки під чашки й келихи на замовлення будь-яким тиражем. З допомогою сучасного плотеру ми можемо надати їм будь-яку форму: від стандартного кола чи квадрата з гострими або округленими кутами до ексклюзивної конфігурації.

Повнокольоровий друк на костерах зі щільного картону виконується методом каширування в суворій відповідності до вашого макету. Ми гарантуємо точне попадання в колір зі збереженням фірмової палітри.

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770