Пройшли часи, коли для відправки листа ми покупали безликі конверти на пошті. В сучасному світі будь-яка паперова поверхня — потенційний носій рекламної інформації, і конверти не є виключенням. Це зручна площадка для просування, підтримки іміджу та збільшення продажів.

Погодьтесь, витримані в корпоративних кольорах фірмові конверти з символікою компанії виглядають набагато солідніше, ніж простий білий прямокутник. Подібна упаковка ділових листів красномовно свідчить про те, що ви звертаєте увагу на дрібниці та поважаєте ваших партнерів/клієнтів. Такий конверт з логотипом — своєрідна візитна картка, яку вручають не особисто, а по пошті.

Але індивідуальний дизайн конвертів потрібний не тільки відомим брендам і великим компаніям. Наприклад, розсилаючи запрошення на весілля, ви можете красиво оформити їх для відправки, зберігаючи єдність стилістики.
 

Виготовлення фірмових конвертів з логотипом в Одесі

Друкарня New Media виконує цифровий друк на конвертах з використанням 1-2 кольорів або в повнокольоровому варіанті. У нас можна замовити конверти з логотипом і адресою, графікою будь-якої складності на папері різної щільності, кольору й фактури. Формати — С4, С5 і євроконверт. Тираж — від 1 екземпляра.

  • Для упаковки листів, які будуть відсилатись поштою, звичайно використовується офсетний папір щільністю 80 г/м².
  • Якщо документи будуть доставлені кур’єром, а головна задача — справити враження, можна вибрати крейдований чи крафтовий папір (115-130 г/м²).

Все, що від вас потрібно, — надіслати готовий макет або окремі зображення (наприклад, логотип) і текстову інформацію. Точно в обумовлений термін ми доставимо вам замовлення.

Пишіть нам на почту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
(067) 834 77 70
(048) 734 77 70