Перші паперові наліпки були безликими маркерами для ідентифікації й вказівки властивостей товару. Сьогодні етикетка — це ефективна рекламно-інформаційна площадка, яка може виділити продукт з ряду аналогів, підвисити впізнаваність бренда й збільшити продажі. Якщо покупець не шукає щось конкретне, а просто дивиться на низку схожих товарів, то критерієм вибору часто стає привабливе оформлення. З допомогою грамотного дизайну етикеток для пляшок й іншої тари легко утримувати увагу потенційного клієнта й спонукати його зробити покупку. Більш того, вже давно доведено, що хороша етикетка підвищує вартість напою в очах користувача.

Кому потрібний друк етикеток

Пляшка без етикетки — це чистий аркуш для створення чогось унікального.

Для приватних компаній з виробництва соків, мінеральних вод і лікерогорілчаних напоїв, а також виробникам продуктів харчування, косметики й побутової хімії спеціалісти друкарні New Media пропонують створення етикеток цифровим чи офсетним методом. Ми враховуємо, в яких умовах буде експлуатуватись конкретна продукція, і використовуємо матеріали, стійкі до агресивного середовища, транспортування, охолодження або нагрівання.

Великим попитом користуються самоклеючі етикетки для пляшок шампанського, які стануть прикрасою весільного столу чи корпоративного свята. Вони можуть бути витримані в фірмовому стилі та стати гармонійною частиною дизайнерського оформлення заходу. Звичайно їх тираж невеликий, тому така поліграфія створюється методом цифрового повнокольорового друку. Ви можете замовити святкові етикетки навіть в одному екземплярі. Наприклад:

  • щоб зробити подарунок молодятам в вигляді ексклюзивної весільної пляшки шампанського,
  • щоб подарувати діловому партнеру елітний коньяк в пляшці з індивідуальним дизайном.

Якщо пляшки, банки чи пачки мають нестандартну форму, для виготовлення етикеток застосовується плотерна порізка. В нашій друкарні працює єдиний в Одесі плотер Kongsberg, який впорається с задачами будь-якої складності.

Друк етикеток в Одесі

Спеціалісти друкарні New Media готові зробити все, щоб ви вчасно отримали потрібну поліграфічну продукцiю. 

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770

Ми допоможемо вам зробити незвичайний подарунок або створимо інструмент просування нової продукції.