Сети (паперової меню, плейсмети, кавасети) — незамінна річ в ресторанах, кафе, кав’ярнях, піцеріях і барах. Це не просто зручний підтарільник, що допомагає уникнути плям на скатертині. Це стильний елемент дизайну інтер’єру, корисний рекламний інструмент, ефективний спосіб збільшити продажі й підвисити лояльність відвідувачів.

На паперовій підкладці можна надрукувати будь що, але звичайно плейсмет стилістично пов’язаний з тематикою закладу. На ньому друкують:

  • сезонне меню чи зображення найбільш популярних страв,
  • інформацію про акції, знижки та спеціальні пропозиції,
  • анонси заходів і свят,
  • рекламу партнерів закладу.

Поклавши відповідні сети на столи в ресторані, ви можете спокусити відвідувачів на значно більше замовлення. Наприклад, плейсмет нагадає їм, що у вас є великий асортимент морозива та смачна кава, а при замовленні двох піц вони отримують келих пива у подарунок.

Цікаве рішення — друк на підкладках настільних ігор, загадок чи дитячих розмальовок: так клієнти не занудьгують, очікуючи своє замовлення.

З допомогою ламінування можна зробити такі паперові сети багаторазовими.

Друк плейсметів і меню в Одесі

New Media — зручна типографія. Присилайте нам свій макет паперових сетів і отримайте готове замовлення за 1-2 дні с доставкою в будь яку точку міста!

Якщо ви працюєте з нами вперше, ви можете замовити пробний друк від одного екземпляра. Це допоможе вам переконатись: отримане зображення буде відрізнятись високою деталізацією та точною передачею кольору.

А наші постійні замовники отримують цілу низку бонусів. Наприклад, відстрочку платежів. Також ми зберігаємо всі макети на власних серверах, тому повторне замовлення займає буквально кілька хвилин: достатньо сказати назву компанії та бажаний тираж.

Стандартні формати — А3 і А4 (297х420 и 297х210 мм відповідно) з одностороннім повнокольоровим друком.

Ціна паперових сетів для кафе й ресторанів

Друкарня New Media пропонує паперові сети на будь-який бюджет. На вартість впливають наступні фактори:

  • папір: звичайний офісний щільністю від 80 г/м2, крейдований 110-130 г/м2, дизайнерський 350 г/м2.
  • спосіб друку: однокольоровий чи повнокольоровий, односторонній чи двосторонній,
  • покриття: ламінування однієї чи обох сторін.

В будь-якому випадку, ви отримаєте красиві плейсмети для ресторанів, які стануть елементом маркетингової кампанії вашого закладу.

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770