Паперові пакети — це основний вид упаковки, який використовується мільйонами людей. В них можна скласти продукти харчування, одяг і взуття, косметику і парфумерію, подарунки для близьких. Але далеко не всі готові побачити в них засіб для розповсюдження реклами, а ігнорування такої зручної та ефективної рекламної площадки — невибачний гріх.

Брендовані паперові пакети з логотипом стрімко набувають популярності, витісняючи безлику поліетиленову тару.

— По-перше, це красиво й престижно.

— По-друге, все більша кількість людей віддають перевагу екологічно чистим матеріалам, які не забруднюють довкілля.

 

Де потрібні паперові пакети?

Складно уявити галузь, в якій паперовi пакети були б не актуальними. Друк логотипа вашої компанії на паперовім пакеті — це відмінний маркетинговий хід. Люди, яким ви вручите цей пакет в магазині, салоні чи ресторані, стануть носіями вашої реклами. Більш того, вони ще не раз пригадають про ваш бренд, користуючись цим пакетом.

Ви будете сміятись, але наш маркетолог одного разу проклав собі шлях до потрібного магазину в торговому центрі, орієнтуючись саме на потік людей з брендованими пакетами. Вони дійсно працюють на ваш імідж!

 

Виготовлення паперових пакетiв на замовлення в Одесі

В друкарні New Media можна виготовити будь-який тираж паперовий пакетiв. Ми готові зробити пробний зразок. Матеріалом для виготовлення може слугувати білий або кольоровий папір, тонкий крафт картон. Друк може бути як однокольоровим, там и повнокольоровим.

Пишіть нам на пошту [email protected] чи дзвоніть по телефонах:
+380678347770
+380487347770