Замовити харчову упаковку | Друкарня New Media

Харчова упаковка

 

У друкарні New Media ви можете замовити всі найпопулярніші види харчової упаковки з картону: універсальні фудбокси для других страв, салатів і закусок, коробочки для пасти і бургерів, упаковку для картоплі фрі, одноразові тарілки, а також зручні термопояси для склянок.

  • Всі коробки самозбірні: вони зберігаються в складеному вигляді, збірка займає кілька секунд.
  • Вся упаковка функціональна: замки мають клапани, які щільно закриваються і герметичність, надійно захищають продукт від пошкоджень і дозволяють зберегти його температуру.
  • Вся продукція виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів і сертифікована для використання з харчовими продуктами.
  • Здійснюємо доставку по всій Україні.

 

Чим харчова упаковка відрізняється від звичайних коробок?

Все, що стикається з їжею, має бути безпечним. Картонні коробки і склянки, в яких знаходяться продукти, мають спеціальне внутрішнє покриття. Воно захищає стінки від намокання і створює безпечне середовище для їжі, яка зберігається усередині

Ці коробки повинні надійно закриватися і легко відкриватися. Ніхто не хоче витрачати час на метушню з незручною тарою, поки їжа остигає.

Упаковка повинна бути герметичною, стійкою до деформації та впливу вологи, не пропускати всередину сторонні запахи, довго зберігати продукти теплими.

 

Чому вигідно замовити харчову упаковку в друкарні New Media?

Ви можете придбати невеликий тираж упаковки – від 100 штук.

Ми можемо забрендувати харчову упаковку вашими наклейками з логотипом або назвою продукту. Це найбільш доступний і простий спосіб перетворити безлику тару в фірмову.

При замовленні великого тиражу ми можемо нанести на зовнішню сторону коробки будь-яке повнокольорове зображення.

Крім упаковки ви можете замовити у нас брендовані паперові пакети з ручками, в які зручно упаковувати коробки з їжею. А якщо ви в кожне замовлення покладете красиву рекламну поліграфію (меню, флаєри з новинками та акціями, візитки, дисконтні купони, сувенірні листівки, листівки з побажанням і т.п.), то такий жест підвищить лояльність клієнтів і простимулює повторні замовлення.

Їжа на винос сьогодні користується величезним попитом. Піца, паста, суші, бургери, картопля фрі, кондитерські вироби та всілякі напої – безліч ресторанів, кафе і кейтерингових компаній займаються доставкою їжі в офіси й додому. Конкуренція зростає з кожним днем, тому потрібно подбати не тільки про смак їжі, але і про те, як вона упакована.

Замовляйте в друкарні New Media харчову упаковку, яка збереже їжу свіжою, апетитною і привабливою довгий час.

Пишіть [email protected], телефонуйте:
+380678347770
+380487347770